Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes vonzó 14-15 év körüli lány vagy jellemre kibírhatatlan vagy már foglalt? Hol vannak a cuki, szeretnivaló, humoros, jó arc csajok manapság?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akik cuki, szeretni való, humoros, jó arc csajok azért foglaltak, mert hamarabb "viszik" őket... amúgy még biztos van:) csak keresni kell!!!;)
2014. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bár, gondolom a "gyönyörűt" is hozzáadtad a listához...

Jó "nagy" elvárások, de biztos találsz egyet...:D

2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
valszinű, hogy nem véletlenül foglaltak
2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem magatokból kell kiindulni, bár tudom, hogy a lányok igényei az egekben, ha a fiú külsejéről van szó.
2014. jún. 1. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:
"cuki, szeretnivaló, humoros, jó arc csajok " úristen, esküszöm a falra mászok!
2014. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló, remélem hogy most már kibunkóskodtad magadat! Ilyen stílussal egyébként nem csodálom, hogy ennyi negatív élményed volt!
2014. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az előbb is két buta csaj elkezdett oltogatni, hogy szálljak le róla meg a pasija megver meg így is egy nulla vagyok stb. Közben meg csak ismerkedni próbáltam, nem tudhattam előre, hogy ennyire értéktelen, unalmas, idegesítő kis senki a csaj. Olyan nehéz jó fej csajt találni, aki nincs elszállva magától meg van humorérzéke is és nyitott az ismerkedésre, képes tisztelni a fiúkat és nem egyből bunkózik meg primitív módon viselkedik csak, mert valaki bepróbálkozik nála. Ha ennyire zavarja őket, hogy valaki hozzájuk mer szólni tegyek ki egy táblát, hogy bunkó csaj vagyok, se humorzékem, se emberség nincs bennem. -.-
2014. jún. 1. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor írj rám, mert kíváncsivá tettél.:D

15/L

2014. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PearlDiver ***** válasza:

Miért van az, hogy sok srác sajnáltatja magát és ahelyett, hogy ésszel keresné a rendes lányokat, az interneten rinyál?

24F

2014. jún. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7.-esnek továbbra sincs köze se a normálishoz, se a férfihez, ellenben egy értéktelen 0.


Kérdező: neked tényleg táblán kéne jelezni, hogy ki az, aki nem nyitott az ismerkedésre? Ne már, ember, hány éves vagy?

2014. jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!