Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti másképp állnátok ahhoz az...

Ti másképp állnátok ahhoz az emberhez akiről kiderülne, hogy nem tudna bemutatni a szüleinek?

Figyelt kérdés

Mennyire befolyásol az, ha pl elváltak a szülei, vagy olyanok a körülmények, hogy nem szívesen mutatna be titeket?

pl szülővel rossz kapcsolat, vagy nem mehetnétek hozzájuk se, mert szégyelli az otthoni helyzetet (nem szegénység, hanem szülőkkel gondok) és nem szívesen visz oda ?



2014. júl. 20. 15:33
 1/7 anonim válasza:
Ha szereted,akkor ez lényegtelen
2014. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekel. Értelmes embert ez nem tántorítja el.

Ő kell nekünk nem a családja.

2014. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem érdekel

én sem mutatnám be

apám bolond,anyám meg soha nem is volt

megérteném maximálisan

2014. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fényember ***** válasza:

Én se mutattam be a barátomat, sőt nem is tudnak róla.

Ő ezt nem bánja mert amúgy apum a sulijukban tanít és hát nem éppen van jó híre (mármint apumnak-eléggé szigorú meg idegbeteg-(a barátom is inkább parázik tőle)).

Szóval ő tudja mik vannak itthon nem bánja, én viszont már találkoztam a szüleivel. :)

2014. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igazából nem állnék hozzá másképp, de megpróbálnám megtudni mi a probléma és ha tudnék segíteni segítenék...nekem is elváltak a szüleim és elég nagy problémák vannak itt is...de nálunk szerencsére bemutatható a lány...


21F

2014. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a szüleivel akarnék összejönni. Remélem, ő se az enyémekkel...
2014. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

alapvetően az embere a lényeg, de én szeretem megnézni a családot is. Nagyon nem mindegy honnan jött valaki és milyen mintát hoz magával.

Munkámból kifolyólag sokat dolgozom családokkal, és őszintén szólva mikor egy szülő önző vagy nem foglalkozik a gyerekkel a gyerek is azt a vonalat viszi tovább tudat alatt egyszerűen arra áll rá a gondolkodásmódja, hogy "én" és nem arra, hogy "mi". Ez persze nincs kőbe vésve és ha kapcsolatot kezdenék is ilyen emberrel házasságot vagy gyereket már nem vállalnék. Szóljatok le nyugodtan én olyan embert akarok akinek normális, rendezett a kapcsolata a családjával.

2014. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!