Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok titeket zavarna, ha...

Srácok titeket zavarna, ha arról a lányról akivel ismerkedtek kiderülne, hogy régen nagyon kövér volt (80 kg), de most meg nagyon csinos (55 kg)?

Figyelt kérdés
Nem gondolnátok semmi negatívra, pl. visszahízik stb

2014. jún. 2. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
a jelen számít, ha a multban egy narkós állat volt de mára megtért és teljesen normális akkor is elfogadom és szeretem úgy mert a múlt miatt nem szabad megbélyegezni senkit, kivéve a rib4ncokat azokat meglehet bélyegezni :D 20/f
2014. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális embert nem, kit érdekel mi volt régen, a múlt elmúlt.
2014. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A múlt nem számít. Inkább pozitív dolog ráadásul, hogy képes volt ekkora változásra.
2014. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem zavarna.
2014. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én jelenlegi barátnőm is így volt 15-16 évesen 80 körül volt, elkezdett deiétázni most 21 es 52 kg, és nagyon csinos annyi h a hasán ott van a megnyúlt bőr meg a csíkok ahonnan fogyott de engem nem zavar.
2014. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah és azóta vigyáz az alakjára, tornázik odafigyel mit eszik stb..és láttam azelőtt is mikor több kg volt de az szamit ami most van nem ami volt.
2014. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, nagyon csini szexi macska lett.
2021. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!