Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írhatnék magamról...

Hogyan írhatnék magamról frappáns, jó bemutatkozást, ami sok embert megfog?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Így nem.
2014. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adataid majd ut
2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tanácsot tudok adni..

-ne fényezd magad..

-ne írj ilyen sablonos dolgokat

-ne legyen túl hosszú csak rövid, pár soros és legyen benne valami vicces vagy amolyan rejtett poén.

2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jön magától, akkor sehogy.

Mert ha itt segítséggel összeállítasz valami szuperet, akkor csak addig fog tartani az érdeklődés feléd, még el ne kezdesz beszélgetni valakivel, mert nem tudod azt a színvonalat hozni.

2014. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" Magdi vagyok, 91 kiló. 3 hónap alatt fogytam 9 kilót, 15 éves vagyok." Szerintem, ez mindenkinek bejön.
2014. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SAJÁT! De lopjátok nyugisan.

ÖNÉLETRAJZ.: Átlagos vagyok, hátrafésült fehér fogaim vannak, a lábam a földig ér, mindkettő egyforma, de különösen a bal.Vállig érő barna szemem van, a hátam nincs elöl és csak egy anyám van.A jobb fülemre alig látok. A bunkóságnak is van határa, csak én nem ismerem. Mostanság mindig arra kelek, hogy már nem alszok. Szabadidőmben háromlábú lila fókákat idomítok aranyásásra, de az is jó ha olajat találnak!

17L

2014. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazudj!
2014. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!