Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki?...

Hogyan mondjam el neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy ideje van egy srác aki tetszik nekem, azóta randiztunk is és kiderült, hogy én is bejövök neki annyira, mint ő nekem. Viszont esténként mindig mikor facebookon beszélgetünk, akkor mindig eltűnök 9-10 óra között, mert a szüleim nem engedik, hogy olyankor internetezzek és kikapcsolják a internetet. Azt szoktam neki mondani, hogy elaludtam. Viszont ő mindig sokáig fent van. Tudom, hogy gyerekes dolog, de kicsit félek neki elmondani, mert félek, hogy kinevet. Szerintetek egyáltalán elmondjam neki? Vagy hogyan mondjam el neki? Esetleg inkább találjak valami kifogást?

Tudom, hogy furcsa kérdés, de csak normális válaszokat, köszönöm!

16/L



2014. júl. 21. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, én 17 voltam mikor találkoztam párommal. Anyuméknak is ez volt a szokása, hogy lekapcsolják a netet. Elején féltem elmondani, de aztán leírtam neki hogy bocsi de a szüleim leszokták nyomni a netet,szóval ha eltűnök ne haragudj. Ennyi nem kell nagy feneket keríteni neki.
2014. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez miért lenne ciki? Nem értem.:) a szüleid biztos jót akarnak :) nekem egyszer egy hétig kikapcsolták.. nyugottan elmondhatod neki :)
2014. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, még függsz a szülőktől... Semmi ciki nincs benne, ha ezt elmondod neki!

Így legalább tudja az okot, és nem fogja túlkombinálni, hogy biztos unalmasnak tartod, hogy folyton bealszol, meg le akarod rázni, meg ilyenek...

2014. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) csak azért félek egy kicsit, mert ugye ő már 20 éves, és lehet, hogy ez miatt gyerekesnek tartana, vagy azt gondolná, hogy ha ilyen téren szigorúak a szüleim, akkor sok más dologban is. Meg hát ő tipikusan az az ember, aki "áthágja az íratlan szabályokat" szóval, lehet, hogy furcsán jönne le nekik a szüleim nevelése, ezért arra is gondoltam, hogy valahogyan ki lehetne kerül, pl hogy önszántamból megyek korán aludni.. Szerintetek?
2014. júl. 21. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod a "kapcsolatotokat" hazugsággal kezdeni? Mond el az igazat, ha szeret úgy is megért! ( amúgy most én is a te szüleidnél sokkal szigorubbat fogtam ki, mégse hátrálok meg, hiába ellenzik, h ogy beszélgessek vele.) 19F
2014. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok az én párom 21 volt, és még sem zavarta.
2014. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még most sem tudom megérteni hogy egy 15-16 éves lány miért pont a 20 évnél idősebb fiukra bukik
2014. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is mindig lekapcsolgatták, barátom 20 volt.

Először én is azt mondtam hogy elaludtam, aztán hogy korán lefekszem mert kelek reggel.. Aztán végül mondtam hogy a router anya szobájában van és ha megy aludni lekapcsolja, utána én se tudok fent lenni.

Ez még annyira se ciki hogy 'jajj anya nem engedi' :)

2014. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,mert nincs annál rosszabb érzés amikor azt mondják az embernek,hogy "Bocsi bealudtam" meg hasonló kifogásokat,mert azt általában úgy veszik le az emberek,hogy túl unalmasak.
2014. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!