Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok talán ti tudtok nekem...

Lányok talán ti tudtok nekem ebben segíteni: Van egy lány aki nagyon tetszik de fogalmam sincs hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, hogy ne legyek tolakodó vagy bunkó, mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán ismerem ezt a lányt... tavaly a legjobb barátnőjének a szülinapján beszélgettem vele 1-2 mondatot és annyi -akkor neki is volt barátja, meg nekem is barátnőm- szóval erre már kétlem, hogy ő emlékezne, csak én vagyok ilyen elefánt :D facebookon mondjuk ismerősöm.

A legjobb barátnőjével viszont beszélő viszonyban vagyok, nem mondanám hogy barátok vagyunk, inkább csak afféle haverok ha lehet így fogalmazni, néha dumálunk meg néha bulikban vagy itt-ott összefutunk. A minap beszéltem vele a lányról és mondta hogy majd valamikor úgy intézi, hogy találkozzunk és tudjunk beszélgetni élőben, és ténylegesen ismerjem meg a leányzót, de sajnos ez nem biztos hogy valaha összejön, plussz én türelmetlen vagyok és szeretném már most megismerni, felcsípni.

Mit gondoltok írjak rá facebookon hogy emlékszik-e rám, mert nemrég rátaláltam az adatlapjára és hogy mizu vele bla bla? vagy valami mással? milyen tippet tudnátok adni?


2014. júl. 21. 12:53
 1/1 anonim válasza:
Írj neki vmit pl:ok. Aztán írd neki; bocsi,nem neked akartam írni. Aztán kèrdezd meg hogy mizu veled stb...
2014. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!