Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véletlen sem szeretnék gyereke...

Véletlen sem szeretnék gyerekesnek tűnni. De ez a reakciója csak nekem lett hirtelen gyanús? Mintha lenne valakije akit titkolna.

Figyelt kérdés

Kb 4-5 nappal ez előtt egy férfi leszólított mikor épp hazafelé tartottam vonattal, egész úton beszélgettünk, majd ugyanott szálltunk le.El is kísért egy darabig, majd a számom is elkérte. Azóta mindennap beszéltünk telefonon és jópár sms-t is váltottunk, úgy éreztem tényleg érdeklődik irántam. Egy beszélgetés alkalmával elmondta h 3-4 hónapja van egyedül. Szerdán találkoznánk. Viszont most jön a lényeg, lehet túl reagálom, de olyan érzésem volt a mai beszélgetésünk után mintha titkolna vmit. Nem vagyok facebook párti, maximum levelezésre használom, de kiegészítésképp jó kapcsolattartásra, hiszen az sms, telefon hívás elég drága, főleg hosszabb beszélgetésnél. Erre hosszasan elkezdte ecsetelni h mennyire nem szereti a facebookot,meg h mennyire tele van az egész felesleges információkkal a másikról, meg h ennyi erővel bárkit felvehetne akivel beszélt párszor. Meg h előbb megismerne mélyebben. Nem értem miért zárja ki ez a kettő egymást. Eközben természetesen behallatszott a fb értesítések hangja sorozatosan.Eddig nem zavart ez az egész fb ügy , nem is érdekelt, de most idegesít. Csak hallani kellett a hangját ahogy közölte mindezeket. Nem tudom h hülyének néz e és esetleg kapcsolata van e. Azért se hagy nyugodni, mert már estem pofára hasonló helyzetben. Már a randitól is elment a kedvem.

húsz fölött vagyunk mindketten


2014. júl. 21. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
gyanús.
2014. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tibohr ***** válasza:
Sztem paranoiás vagy
2014. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!