Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 évesen tárkeresőre regisztr...

18 évesen tárkeresőre regisztrálni ciki / tök mindegy / jó dolog vagy esetleg valami más vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

IGEN! Minden ciki.

Ezen az oldalon minden és mindenki ciki.

2013. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha jó dolog, mit ajánlotok, ahol normálisan lehet ismerkedni, de akár csak barátkozni?
2013. szept. 8. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem nagyobb ciki, mint a GYK.
2013. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy gondolod, hogy így nagyobb eséllyel találsz párt akkor miért?

sz.rd le mit gondolnak mások róla, nem az a lényeg, hogy te boldog legyél?

2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverom regisztrált rá tavaly. Akkor volt 22 éves, nem sokra rá megismert ott egy lányt, és most lesznek egy éve együtt. Szerintem nem ciki. Bár saját tapasztalatom nincs.
2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki vagy miért lenne jó dolog?


Én azt az elvet vallom, hogy minél több csatornán, minél több ember lehet megismerni. Aztán vagy bejön, vagy nem. Láttam már 16 évesek is ott. Nincs benne semmi.


Mi mostanság ez a feleljünk meg az elvárásoknak elv? Az ilyen "szerintetek ciki" kérdések 75%-a fölösleges, mert a "ha neked jó, akkor miért érdekel más, hisz a te életed, és ezzel nem tudod tönkretenni" válasszal elintézhető lenne.

2013. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem szeretnék hülyét csinálni magamból, hogy "hát ez meg mit keres itt?", mint ahogy pl én mondom a kis 12-13 évesekre itt, hogy el vannak keseredve, hogy például még nem csókolóztak...
2013. szept. 8. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki előtt csinálnál hülyét magadból? És ha valaki úgyis gondolja, nem mind1 az neked? Nagyon esélyesen úgysem írja meg neked, te meg gondolom nem vagy gondolatolvasó.
2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha közben találsz valakit,akkor nem mindegy?
2013. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A netes társkeresés nekem egyáltalán nem jött be. Sok lány b_szik válaszolni és aki válaszol azzal ideig óráig lehet levelezni, de találkozás a legtöbből nem is lett.


22f

2013. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!