Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy férfi, hogyan utasít...

Egy férfi, hogyan utasít vissza kíméletesen, de nem konkrétan? Milyen utalásokat tesz ilyenkor?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy szimpatikus vagyok neki, mert konkrétan mondta is, de mégsem lép. Az a sejtésem, hogy semmi komolyat nem akar. De nem értem miért nem.:( Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor milyen jeleket vagy szóbeli utalásokat tesz? Tudom konkrétan rá kéne kérdeznem, amit meg is fogok tenni, de kíváncsi vagyok erre. Köszönöm!

22/ L


2013. aug. 3. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Dolgom van, mennem kell!
2013. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmondom kerek-perec, kíméletesen, de konkrétan, nem vagyok olyan bonyolult, komplikált, teremtés mint egy lány, én nem utalgatok.
2013. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott van az én barátom ő szívesen megfarkalna téged. Tuti módszer...
2013. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az h te úgy érzed tetszel neki az még nem biztos h valójában tetszel neki :D ha mát konkrétumot mondott h de jól nézel ki...az meg h nem lép elég világos utalás ha csak nem ilyen tesze tosza.....de ezek csak találgatások a leírtadból nem tudom...lehet akar valamit lehet nem nem tudom te ismered a legegyszerübb ahogy írtad h rákérdezel :) utalni nem szoktam a nők nagy része amúgy is mindent félreért inkább meg szoktam illedelmesen mondani h jól érzem magam veled de kapcsolatba nem tudnálak elképzelni....
2013. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pikk-pakk rátér a szexre. Ugyanis, arra szinte bárki jó nekik, de ha járni akarnak egy nővel, akkor vigyáznak ezzel a témával. Szóval, a szexes dolog, szinte majdnem biztos, hogy arról szól, hogy nem akar komolya.
2013. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!