Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen barátság meddig...

Egy ilyen barátság meddig tarthat?

Figyelt kérdés

2 ember iskolában haverkodott össze(egy osztályba jártak), komolyabb dolgokról nem beszéltek, csak hülyéskedtek, hogy kibírják valahogy.

Befejeződött a suli, távolság miatt nem találkoznak, facebookon heti 3-4 alkalommal írnak egymásnak, de nem igazán van közös téma, nincs miről beszélni.

Egy ilyen barátság, vagy haverság (nem tudom hogy nevezzem...) meddig tarthat?

Mennyi idő amíg megunják egymást?


2014. júl. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Suli végéig talán kibírja..
2014. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én munkakapcsolat után voltam ugyanígy. A távolság miatt sajnos aztkell, hogy mondjam, hogy kiábrándultam teljesen. egy ideig írtunk majd alábbhagyott. ez van.
2014. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem suli után szinte minden barátságom tönkrement. Nagy ritkán beszélünk 2-3 haverral meg időnként találkozunk is de az is fél évente egyszer ha van.

nekem egyetlen egy olyan barátom van akivel soha nem jártunk egy suliba de mégis a mai napig kijövünk egymással. Igaz hogy a haverom már külföldre ment dolgozni de 4-5 de heti 1-2 alkalommal tudunk írogatni egymásnak, meg olyan 2 havonta hazaszokott járni másfél-kettő hétre akkor össze szoktunk futni és a baráti körünkkel időnként elmegyünk erre-arra de ennyi.


A munkahelyemen vannak hasonló barátságaim ott elvagyunk, elhülyéskedünk, de így munkaidőn kívül nem szoktunk nagyon találkozni, ők már idősebb korosztály jóval. Egyedül egy volt munkatársam van akivel időnként összefutok, vele maszekolni megyünk többnyire, de van amikor csak úgy ha arra járok akkor benézek hozzájuk.

2014. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!