Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Korombeli (13-17 éves srácok)...

Korombeli (13-17 éves srácok) mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kapcsolatot. Szeretnék egy srácot, akinek csak én vagyok, aki ír nekem reggel és este. Egy srácot aki tényleg, őszintén szeret, és én is őt. Nagyon szeretném, ha lenne egy srác, akire mindig számíthatok, akivel mindig feldobjuk egymást. De valahogy Pesten egy ilyen fiú sincs..

Egyébként ez normális, hogy szeretnék egy ilyen komoly kapcsolatot?


2014. júl. 23. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tele van Pest ilyen fiúkkal :D Én is ott lakok,de azért fontos,hogy te milyen vagy.Mert ne várj el álomfiút ha nem vágy álomcsaj. ;)
2014. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
normális hogy szeretnél, mindenki szeretne( majdnem mindenki:) )
2014. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kár, hogy nem vagyok Pesti :(
2014. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van ilyen fiú, én is ilyesmi vagyok. Az lehet a gond, hogy ha még találsz is ilyen egyént, lehet, hogy nem illetek össze. Viszont teljesen normális dolog, hogy akarsz egy ilyen kapcsolatot és biztos van olyan fiú is, aki hozzád illik:) ne add fel:D 16/F
2014. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!