Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz lehet, hogy ha egy...

Igaz lehet, hogy ha egy önbizalomhiányos pasi összejön egy szép, okos lánnyal akkor nagyképű lesz? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de az önbecsülése és az önbizalma mindenképpen javulni fog, és lehet hogy ezt a környezete a megelőző állapotához képest már túlzónak tartja.
2014. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én többször láttam azt, hogy azért megy tönkre a kapcsolat, mert a fiú továbbra is önbizalom hiányos marad, és nem képes elfogadni, hogy ő kell a lánynak, és nem érdekli, hogy "ezerszer jobbat is kaphatna"
2014. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént, de ott a srác nemcsak nagyképű lett, hanem elkezdett egyre többre vágyni, egyre jobb nőket nézett ki (persze sikertelen volt náluk), és elkezdett lefelé nyomni engem. Mivel szebb voltam nála, ezért mondta, hogy ne vegyek fel szoknyát, meg ilyesmi. Mivel sikeresebb voltam nála, konkrétan arra kért, hagyjam abba a sulit.:D Meg ilyenek.
2014. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"szebb voltam nála" :D ez jó ;)
2014. júl. 21. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Tényleg az voltam. Folyton ezzel jött...rosszul is leszek, ha csak rá gondolok.
2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a pasas nem volt normális :D
2014. júl. 21. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nekem sincs olyan nagy önbizalmam, de ha sikerülne egy ilyen lány kifognom, az elején inkább azt érezném, hogy jobbat érdemel, később meg inkább nagyon megbecsülném...nem engedek az egómnak még akkor sem ha erősködik :) de én erre találtam egy jó megoldást, persze ez talán csak nálam válna be :)


21F

2014. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!