Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az baj, ha csúnya fiúként...

Az baj, ha csúnya fiúként csúnya barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

Aki csúnya nős tevékenységet szeret végezni?

Például nem szereti a strandon mutogatni magát, mert ronda... Mert én se szeretem, ugyanebből az okból.


2014. júl. 24. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
"csúnya nős tevékenység" ....XD
2014. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. :D
2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy hogy te milyen nőt szeretnél magad mellé. Ezt neked kell érezned, tudnod. Ez egy elég alapvető dolog amit megkérdeztél, ha ebben rászorulsz másra akkor nagy bajok vannak.
2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene az embernek feltétlen csúnyának lennie ahhoz, hogy ne szeresse magát mutogatni?

Vannak olyanok, akik csak szimplán szégyenlősek.

Amúgy a kérdésre válaszolva nem, egyáltalán nem baj. :D Csak találnod kell valakit, aki szintén ilyet keres.

2014. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, baj

Komoly önértékelési gondjaid vannak, javaslom, hogy fordulj pszichológus szakember segítségéhez

2014. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak realista vagy.

Ez nem gond. Akkor lenne gond, ha "csúnya " ként bombanőt akarsz.

2014. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dehogy baj. nektek, undormányoknak is fenn kell tartani a génkultúrát! nagyon büszke vagyok rád!
2014. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!