Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha a könnyűvérű...

Mit tegyek, ha a könnyűvérű lányokhoz vonzódom igazán, az igazi rossz kislányokhoz?

Figyelt kérdés
Nem bírom az ilyen prűd, apáca túl komor típusú csajokat, akik itt papolnak arról, hogy milyen undorító, hogy perverz vagyok meg szexmániás. Én ilyen vagyok, így fogadjanak el és én imádom a szexet, meg mindenféle testi érintkezést fiatal, vonzó, szexi lányokkal. Senki kedvéért sem fogok szentfazékká voltozni, ez van. Amúgy ennek ellenére nem volt még olyan sok lánnyal dolgom, mert azért a személyiség is fontos nekem, amellett, hogy egy lány legyen perverz, huncut, nyitott a szexre, erotikára. Fontos a humor meg, hogy jól el tudjak a lánnyal dumálgatni bármiről, jókat hülyüljünk együtt, élvezzük az életet mindenféle hülye társadalmi elvárások nélkül.
2014. júl. 24. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Toljad őket szorgalmasan. Kit érdekel?:D
2014. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 30 alatt vagy az még nem baj, de ha felette akkor....
2014. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre egy ilyen srác. Én is ilyen lány vagyok, perverz, huncut, és utálom a szentfazék csajokat/pasikat.
2014. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ki a jó édes faszomat érdekel hogy ezt most megosztottad velünk???
2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezte valaki?
2014. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!