Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a lányoknak nehezebb párt találnia a fiúknak meg nehezebb csak szexre találnia lányt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem... Bénázva nehezebb mindenkinek az, amit el akar érni.
2014. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasik többsége egy kiélt K@rva sajnos
2014. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez kétségkivül hülyeség! Már bocsi,a csajoknak sokkal könnyebb,mivel ha pl szakít a pasijával,már 5 pasi ugrik a kegyeiért általában! Szexre pedig mindig lehet találni valakit,csak eléggé rátermettnek kell lenni! :)
2014. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem, szerintem ha jó helyen keres a lány könnyű neki találnia párt találnia, viszont a fiúkat elég sokszor elítélik ("csak szexre kellek neki", ami persze nem alaptalan, mert sokan tényleg csak azt akarják, de szintén vannak bőven akik nem) Ez persze csak az én véleményem.
2014. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"már 5 pasi ugrik a kegyeiért általában!"


általában ebből az 5 pasiból 6 szexet akar csak vagy valami mást, de tuti nem komoly kapcsolatot.

2014. júl. 24. 18:33
 6/18 anonim ***** válasza:

szerintem ha valaki kitartóan keres és nem adja fel és tényleg odafigyel akkor megtalálhatja akit keres...a nehézség a személytől függ :)


21F

2014. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt te honnan tudod? :) Belelátsz a fejükbe? Pl. irok 1 példát! Van egy srác beléd van zúgva mint az állat,de te ugye párkapcsolatba vagy,ezért nem lép,türelmesen vár,a közeledbe marad,ha összeveszel a barátoddal megvígasztal,ha bármi gond van akkor ott van melletted! Ám egy napon ejt egy kis hibát,megakar csókolni,vagy éppen megfogja a melled,vagy a popsid,ez nem nagy ügy,lehet véletlen is...egyből nőként elítéled,hogy biztos csak szexet akar,holott csupán csak szerelmes :) Lehet,hogy az 5ből 4 azt akar,de mindig van 1 aki nem :)
2014. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es

Nyilván van az az egy, de csak egy, pont ezért állítottam azt amit, tehát 5-ből egy pasi akar komoly kapcsolatot, viszont 5-ből 4 akar csak szexet.

2014. júl. 24. 18:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Nemtudod kiszűrni azokat,akik csak szexet akarnak? :) Fiatal lehetsz még! Láss a színfalak mögé,necsak a vásznat figyeld.. :)
2014. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9. 33 éves vagyok
2014. júl. 24. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!