Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi alapján választanak az...

Mi alapján választanak az emberek párt maguknak? és mi alapján kellene?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Külső, belső, kisugárzás.
2014. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"és mi alapján kellene?"

Ilyen nincs.

2014. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én(25-f) az alapján, hogy erkölcsös-e, és lehet-e vele beszélgetni, meg ilyenek. A szépség csak annyi, hogy vonzódjunk egymáshoz valamennyire.

Meg még van egy + kis valami, ami talán szikrának mondható.

2014. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint olyan párt szeretnék, akivel igazán ismerjük egymást, mély a kapcsolatunk, és minden hibáinkkal együtt szeretjük egymást.
2014. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A többség külső alapján dönt kizárólag,ami nagyon rossz hozzátenném,ezért van ennyi megcsalás, utána meg válás.

Azt,hogy mi alapján kellene,ez mindenkinek más igazából,bár szerintem a külső,belső összhangja és egymás valódi megismerése után kellene választani és dönteni,így lenne az igazi.

2014. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a fontos, sőt egy ember is más időszakokban más alapján választ. Egy tininek még elég annyi, hogy uhh, jópasi/jócsaj, huszonévesen már például az is szempont, hogy milyen apa/anya lesz a másik, le tudná-e vele élni az életét.

Azt, hogy mi alapján kellene, nem lehet megmondani. Az exemnél az volt a szempont, hogy nagyon intelligens, és hasonló az érdeklődésünk. Nem volt elég, egy évig se jártunk. A páromnál volt szikra, térdremegés, elaléltem a pillantásától is, és ez az előtte lévő csalódás után nagyon vonzó volt. Úgy tűnik, nekem ez jött be, bár az is lehet, hogy csak szerencse, hogy nagyszerűen kijövünk és szeretünk együtt élni.

2014. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóság, megbízhatóság alapján.
2014. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imre777 ***** válasza:
Én az alapján, hogy tudunk-e párkapcsolatban együtt lenni.
2016. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!