Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon nyomulásnak számít, ha...

Vajon nyomulásnak számít, ha egy céges buli után, ahol az egyik főnökkel (akivel már egy ideje ugy érzem, tetszünk egymásnak) nagyon jó oldott hangulatban táncoltunk, másnap facebook-on ráirtam egy a bulival kapcsolatos pár mondatos üzenetet?

Figyelt kérdés
Egy csomószor táncolt velem, eléggé flörtölősen is, meg folyton körülöttünk, mellettem bulizott, a mi társaságunkban, stb, folytonos nézett, mosolygott, tánc közben nevetett rám meg ölelgetett stb....Ugy érzem, simá belefér a viszonyunkba,hogy irtam neki pár semleges szót , csak ma ahogy ilyen dolgokról olvasgattam, elfogott a kétség...szerintetek, ez már a nyomulás kategória, vagy ez még simán belefér a nő részéről is?!
2014. júl. 24. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

áhhhh :D

és még felteszed kérdésnek... :D

2014. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, mi lett azóta?
2019. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!