Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csupán a véletlenen múlik,...

Csupán a véletlenen múlik, hogy valaki talál-e párt?

Figyelt kérdés
Pl. akárhogy eljár emberek közé, akkor is csak a szerencsén múlik, hogy talál-e pont olyat, akivel kölcsönös a vonzalom, stb. Szóval, a nem szerencsések egyedül maradnak?
2014. júl. 26. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Meg lehet nyerni rengeteg lány szimpátiáját és akkor nagyobb esélyed van.
2014. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem.


Melyik fiú talál előbb párt? Aki gyáva kezdeményezni és soha egy lányhoz sem megy oda? Vagy aki heti 5 lánynál kezdeményez, akik megtetszenek neki?


Melyik fiú talál előbb párt? Aki béna a csajozásban és nem tesz ellene semmit? Vagy aki béna a csajozásban és sokat tesz azért, hogy megtalálja azt a stílust, viselkedést, szavakat, ami bejön a nőknek?


Melyik fiú talál előbb párt? Aki igénytelen külsejű, nem figyel a testére és szarul öltözködik? Vagy aki ugyanilyen, de inkább változtat magán, hogy növelje az esélyeit?


Elképesztően az egyén cselekedetein múlik, főleg férfiként, hogy mennyire sikeres a párkeresésben. Aki a szerencsére akarja fogni, az fél felvállalni a saját felelősségét abban, hogy eddig az egyetlen ember, aki miatt nem talált párt, az ő saját maga.

2014. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van benne véletlen is, de nem csak azon múlik. Nagyon sokat kell eljárnod otthonról (heti 1-2 rendezvény, min. fél óra utazás), nagyon nyitottnak kell lenned. Van-e elég tapasztalatod és rutinod, hogy meg tudod-e tartani a másikat. El tudod-e engedni, ha el kell engedned (nem viszonozza a vonzalmat vagy bánt téged). Jól tudod-e értelmezni a jelzéseket. Észre veszed-e (én pl nagyon sokáig nem vettem észre).
2014. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háh. aki keres maximum, az a szerencsétlen! Én jól megvagyok így is 25 évesen. Egy elfogult világkép játszódik le az emberek fejében globális szinten, hogy a boldogság csak párkapcsolat útján érhető el. Rendben megértem születésünktől kezdve berögződik ez a dolog, az apa-anya szerepével már akkor szembesülünk. Szerintem ne általánosítsunk ki a boldogtalan. Egy nem párkapcsolatban élő is lehet boldog. Az agyam sokszor engem is megtréfál. Meglátok egy helyes csajt, de a végkövetkeztetésben az esik le mennyire éri meg nekem az erőfeszítést, ha sikerül meddig tart majd a kapcsolat. Így hát arra jutottam, hogy párkapcsolat nem is igazán érdekel.
2014. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4:

Jó, akkor ne beszéljünk párkapcsolatokról, hanem csak dugásról. Ahhoz is hasonló képességek kellenek, hogy valaki dugni szedjen fel embereket kölcsönös beleegyezés alapján, mint ahhoz hogy valaki párt találjon.

2014. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha szükségét érzed nyilván kell valamiféle kezdeményezés, mert a csajok többsége olyan mint a fiúk. Ők is párkapcsolatot akarnak. Vagyis ennek a szónak köpenyébe van bújtatva a dugás, mert így szebben hangzik, jobb a külső szemlélő számára is így látni. Egy balul sült kapcsolat után a "párkapcsolat" szó értelmét veszti, mert végülis csak dugtatok jól éreztétek magatokat.
2014. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem igen. az élethez kell egy kis szerencse is, nem?:) 33% kb a szerencse szerepe minden helyzetben az életben.


Szerintem a kérdező nem arról beszél, hogy kit tud hátravinni egy buliban, hanem, hogy talál-e megfelelő, sőt, számára tökéletes partnert. Na, ehhez tényleg kell szerencse!


26L

2014. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó, de leeht növelni az esélyeket.

Pl magunkat olyanra formáljuk amilyenre akarjuk, így az igényeink is változhatnak

2014. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy parkapcsolat nem csak a szexrol szol. De ha kifejtenem mi mindenrol az eleg hosszu lenne. Jajj mekkora gyerekek vagytok es tapasztalatlanok.
2014. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!