Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik még (itt) olyan FÉRFI...

Létezik még (itt) olyan FÉRFI aki nem szexorientált?

Figyelt kérdés

Aki komoly,megbizható,fix kapcsolatra vágyik



Aki a bizalmat,őszinteséget szeretetet építést,elfogadást,megbecsülést,érzelmeket ,előrébbvalónak érez a kétszínű,hazug,egojátéknál?


Irj ha úgy érzed ez rólad szól...

(26 n)



2014. júl. 26. 22:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

ja kitömve egy múzeumban!:DDD


van biztos,de azt személyesen kellene megtalálnod,felkutatnod nem ilyen vackokon keresztül

2014. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

még ha nagyképűen is hangzik, én szerintem ilyen vagyok :)


életre szóló szeretetben gazdag boldog párkapcsolatot szeretnék :) csak még nem találtam meg hozzá a megfelelő partnert :) én inkább érzelmes típus vagyok, a 3 oldal közül az ösztöneim irányítanának legutoljára mivel a másik 2 bármikor felülbírálná...


21F

2014. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatalabb vagyok, de azért még létezem. Mindig is komolyabb voltam a kortársaknál és valahogy sosem a farkam vezérelt. Néha bántam utólag, de jobban belegondolva, nem is gond... 23/F
2014. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én meg azt hittem kihaltak az ilyen lányok.. De azt hiszem én meg neked idős lennék, bár sosem tudni.. 41f
2014. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg nem itt kell keresni az "igazit", de létezik én is ilyen vagyok , volt hogy nem is másztam rá a volt barátnőmre hanem.csak.ölelgettem szeretgettem , lehet ezt unta meg. (nem kérek oltogatást hogy szerencsétlen vagyok.18/F
2014. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Öreg vagyok már egy komoly kapcsolathoz.
2014. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Ezt vártam, hogy mikor jön egy nő aki elsírja magát egy dicső lovagért.

Gondolom valami rossz élményben volt részed és most keresed azt a valakit aki pont a rossztevőd ellentéte.

Sajnálom még ha illenek is a leírtak rám úgy érzem, hogy nem érné meg foglalkozni ezzel a dologgal.

Vagy nem válaszolnál, vagy pár üzenet után eltűnnél és még sorolhatnám az érveket. Sajnálom.

2014. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Létezik igen! valahogy nem vonz a dolog h fűvel fával dugjak meg hogy csak arra és azért legyen barátnőm hogy szexelhessek valakivel
2014. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Minden férfi szexközpontú gondolkodású. Aki mást mond az hazudik vagy beteg.


Nincs olyan, hogy feltétel nélküli szeretet, ezt le kell tisztítanod magadban, különben az életed úgy telik el, hogy hiú reményeket kergetsz. De ne érts félre, az élet koránt sem olyan sz@r mint amilyennek mutatja magát. Sokkalta egyszerűbb, mint amilyennek látszik. :)

2014. júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok, csak közben mégiscsak szexorientált vagyok, mert fontos nekem a jó szex, ami szerintem a fentiek mellett szintén alapja egy jó kapcsolatnak :)

22f

2014. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!