Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez nagyon megbántó lenne...

Ez nagyon megbántó lenne végszónak egy lánnyal való kommunikáció lezárására? Mit reagálnátok lányok?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon sajnálom, hogy nem adott nekem esélyt (vagyis adott, de arra még egy hónapot kell várni, de már nem fűznék hozzá sok reményt, maximum örök barátzóna lesz köztünk, de lehet még annyi se), pedig én nagyon megkedveltem. Sajnálom, hogy gátlásos maradt és azt, hogy nem tudja mi az a szerelem. Nem tudom miért érezte volna magát kellemetlenül egy találkozón, hiszen hasonló jellemek vagyunk csak ő félénkebb, elég lett volna nekem paráznom, hogy nem szúrok el semmit. És nagyon sajnálom, hogy nem oszthattam meg vele az érzéseim, mert egyrészről a legjobb az igazi vonzalom és szeretet, de másrészről a legrosszabb, ha nem teljesül be. Pedig én végig hittem benne, hogyha megismert volna nagy eséllyel meg is kedvel.

2014. júl. 27. 02:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ennyire ne sajnáld már magad, amiért nem jössz be neki
2014. júl. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom, hogy gátlásos maradt és azt, hogy nem tudja mi az a szerelem."


Nem szeretnélek megbántani, de szerinted ezt a megállapítást helyesen szűrted le róla ennyi ismeretség után?


De végszónak szerintem amúgy alkalmas, mert egy ilyen bántó, lenéző, és leginkább a te sértett önérzetedről szóló megjegyzés jó bizonyíték neki arra, hogy jó dönött, és ezek után valószínűleg könnyebben felejt el téged.

2014. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
... hogy jól döntött ....
2014. júl. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hála az égnek legalább elfelejt. Nekem akkora csalódás volt, hogy már a barátja se akarok lenni. Pláne azután, hogy hetekig játszotta az agyát, félreérthető jeleket küldve arról, hogy bejövök neki. Legalább lett volna őszinte azt jobban elviseltem volna.
2014. júl. 27. 02:47
 5/14 anonim ***** válasza:
known problem
2014. júl. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban azt szeretnéd, hogy elfelejtsen, és nem szeretnél már semmit tőle, akkor miért tartod fontosnak, hogy valami komolyabb "végszót" írj neki, többek között azzal a megállapítással, hogy ő nem tudja, mi az a szerelem?
2014. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem valaki ilyeneket írna, virtuálisan tökön rúgnám úgy, hogy az életben nem felejti el...

Remélem, neki is lesz ennyi esze! :)

2014. júl. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minek kell picsogni?
2014. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért írnék nerki végszót, mert egy ideig fontos volt nekem.
2014. júl. 27. 11:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, hogy egyfajta lezárásként írj neki, csak azt lenne érdemes tudnod, hogy olyat szeretnél írni neki, amivel megbántod, - némi túlzással rúgsz egyet bele búcsúzóul -, vagy olyat, ami után - annak ellenére, hogy komolyabb dolog nem történt köztetek - inkább jó érzésekkel fog rád visszagondolni.
2014. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!