Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerüljem el előrébb...

Hogy kerüljem el előrébb barátzónát?

Figyelt kérdés
Ráirtam ismerősömre akiben szerelmes vagyok mert láttam rossz kedve van és asztmondta azért mert tuggya hogy a pasija a vólt szerelmébe szerelmes én vissza írtam hogy a szerelem kiszámíthatatlan dolog meg eszt neki kell tudnia nem utána aszt mondta hogynemérzi hogy szeretnék és gyorsan elkellet mennie fb ről de előtte montam eszt a beszélgetést folytassuk majd és asztmondta jólenne a lány nemismer engem és tudni szeretném hogy hogy kerülhetem el egy ien konfiktusban a barátzónát nagyon szerelmes vagyok bele jah és a lánynak a belső a fontos és az hogy valaki életében ő legyen az az 1 lány Ha bölcs vagyok akkor is megtechetek neki vagy aszt inkább hanyagoljam? Hogyan közeledjek felé mikor legközelebb beszélünk lécci csak normális válszokat kérek a bölcs dolgot hogy ha bölcs válaszokat adok akkor bejövök vagy inkább barát zónába rugdalom magam?

2014. máj. 30. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyesírásversenyre nem jelentkeztél soha? Tutira megnyernéd...
2014. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előre akart lenni csak xperia billentyűzet önállósította magát
2014. máj. 30. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Jesszus ez a helyesírás.... Bocs de neked bölcsességet???? Inkább egy nyelvtan tanárt......
2014. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drága kérdezö, nem az előrébb a helytelen hanen minden 3. szavad amit irtál. pl: aszt, tuggya, vólt stb stb
2014. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt tuti direkt írtad így..
2014. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En sem szoktam a helyesirasra figyelni, de ez a szoveg itt kiszurta a szemem x.x Nem is ertettem hogy mit akartal mondani, szivesen segitenek ha megegyszer letudnad irni.
2014. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a barátzónát a legjobban úgy tudod elkerülni ha már most nem barátként viszonyulsz hozzá (nyomulj!!)

és bocsi én se szoktam a helyesírást figyelni mert én sem vagyok jó helyesíró de ezt olvasni is rossz annyira nem helyes...

2014. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!