Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha megírom...

Miért van az, hogyha megírom előre még kép nélkül, hogy ronda srácként ismerkednék egy lány sem kezdeményez nálam neten, de amikor azt írom, hogy ismerkednék lányokkal meg többb lány is rám ír?

Figyelt kérdés
Mégis csak a külső a legfontosabb a lányoknak, sehol egy lány, aki egy ronda fiúval is szívesen ismerkedne?
2014. júl. 27. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert senki sem kíváncsi egy önsajnáltató nyafogására.
2014. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
főleg, hogy ha valaki azt írja, hogy ronda...máris egyből rá kéne kapniuk?
2014. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mondd, te ennyire buta vagy? Kinek kellene olyan pasi, aki szerint az első tulajdonsága, ami említésre méltó, az a rondasága? :D Meg egyáltalán, kinek kellene olyan, aki így tekint magára?

Nézz már szembe ezekkel, és ne mindent a lányokra akarj kenni!

2014. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert akinek nem fontos a külső, nem itt ismerkedik.
2014. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
igen, hát ismét megmutatkozott az itteni átlag kérdező intelligenciája. ..no comment
2014. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem a külső a legfontosabb, de azzal hogy már az elején kijelented magadról hogy ronda vagy olyan személyiséget mutatsz ami a lányokat nem érdekli.


Te ismerkednél egy olyan lánnyal aki úgy nyit hogy Kövér vagyok, ronda, és egy nagy rakás szerencsétlenség az életem?


abból nem ismerkedés lenne hanem közös önsajnáltatás

2014. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Épp azért írom meg,mert nekem fontos, hogy egy lány ne legyen felszínes, hanem a belső értékek érdekeljék.
2014. júl. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!