Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy beszéljek lányokkal? Egy...

Hogy beszéljek lányokkal? Egy szociális 0 vagyok.

Figyelt kérdés
19 vagyok, csajom még nem volt sose, de még facebookon se beszélgetek semmilyen lánnyal. Ha megyünk bulizni és mondjuk mondják nekem hogy hívjak már fel egy csajt hogy hol van már, akkor inkább csak odaadom a telefont hogy beszélj vele.
2014. júl. 27. 22:03
 1/2 A kérdező kommentje:
na annyi ilyen kérdés volt már valakinek már csak sikerült valami tapasztalatot gyűjtenie
2014. júl. 27. 22:55
 2/2 anonim válasza:

Akkora szociális 0 nem lehetsz, ha már legalább bulizni is elmész:)


Sokkal több önbizalomra van szükséged.

Menj el kondizni,ha nem futja rá, csinálj otthon fekvőtámaszokat, stb. Menj el fodrászhoz, vágass magadnak egy jó frizurát, nagyon sokat számít! Ha kifejezetten fehér bőrű vagy, szolizz egy kicsit, nincs benne semmi. Vásárolj előnyös ruhákat, nem a ruha teszi az embert szerintem,de nagyon sokat számít!

Ha adsz magadra, összekapod magad, jobban fog tetszeni, aki visszanéz rád a tükörből, több önbizalmad lesz. Másoknak is fel fog tűnni a változásod, és meg fogják jegyezni, hogy jól nézel ki, ez is erőt fog adni!

2014. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!