Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van ezzel a csajjal, miért...

Mi van ezzel a csajjal, miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,akivel egy angol tanfolyamra járunk, de annyira nem ismerjük egymást. Legelőször,mikor beszéltünk végig nevetett, másnap meg mintha semmi sem történt volna, elment mellettem , szinte rám se nézett, közben én próbáltam vele szemezni órákon is,de mindig az volt hogy elnézett másfelé fa arccal,mikor ezután ismét ránéztem mosolyogva nézett (áhh...). A tanfolyam második hetén meg azt vettem észre órán,h vigyorogva néz, gondoltam biztos vmi gáz rajtam..., persze a folyosón ugyan úgy elment mellettem szinte köszönés nélkül. Majd volt egy közös beszélgetés a csoportban és én hozzá szóltam a csajhoz, először arrogáns volt, utána meg mintha kedvesebb hangon beszélt volna velem,közben meg kicsit zavarba volt,de már nem mertem kezdeményezni nála. Meg azt vettem észre,h egy másik sráccal mindig szívesen beszélget,igaz rá nem néz csillogó szemekkel, rá inkább úgy mintha szexuálisan vonzaná...

Velem meg akkor miért viselkedik így,ha nem kedvel vmiért ,attól még lehetne normális velem, nem ártottam neki,sőt próbáltam kedves lenni hozzá, ha meg vmennyire kedvel,legyen kedves!!!


Miért csinálhatja ezt???



2014. júl. 28. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne próbáld megérteni! :D Amúgy én a helyedben rákérdeznék.
2014. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet, hogy tetszel neki,csak ő nem érzi, hogy ő is neked, ezért távolságtartó, nehogy te rájöjj.
2014. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát magamból kiindulva én azt feltételezném, hogy a csajnak szociofóbiája van, de lehet, hogy tévedek. Én legalábbis azért viselkedek furán valakikkel. Persze nem szándékosan, de sokszor a szorongást nem lehet kezelni és olyankor inkább ignorálok olyan embereket, akik valamilyen módon szorongást okoznak.
2017. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!