Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy az igazán...

Miért van az hogy az igazán érdekes, komoly gondolkodású csendes lányokat nem veszik észre a fiúk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az ötösnek van igaza. Pont.
2014. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Az első benyomás egy hazugság. A szűk látókörűek kibúvója.
2014. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
biztos kis csúnyácska vagy babám :)
2014. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13.NYILVÁN szép arcom van,magas vagyok és vékony csak csúnya lehetek
2014. júl. 28. 20:01
 15/22 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, és nyilván ez teljes mértékben nézőpont kérdése, az h valaki érdekes csak egy esetleges kommunikáció után derül rá fény,tehát első körben ha maradunk a klasszikus néző pontnál h a fiú/srác kezdeményez akkor a srácnak "észre" kell h vegye a lányt, ezt több problémát is felvet ha a lány nem mozog olyan helyeken ahol látható ergo nem mozdul ki, ha nincs és most alpári bunkó leszek de végtelen egyszerű nagy melle jó segge és nem öltözködik kihívóan akkor az észrevétel nehezen történik meg... és szerintem csak nehezen vesszük észre őket, viszont valaki aki ezt keresi sosem találja meg... bocs a túlfogalmazásért
2014. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15,Én nem megyek sehová,csak iskolába,és csillagászati klubbokba,és ott kevés ember van,lehet így nem is lehet ismerkedni,de ha egy fiú is odajön hozzám,nem látok benne semmit és elmegyek mellette
2014. júl. 28. 20:41
 17/22 anonim ***** válasza:
... nem mondhatom, hogy a kimozdulás segítene, és az ,hogy nem látsz benne semmit abba aki oda megy, ez nem feltétlen rossz, de a mesebeli, tv-beli, film-beli, elvárásokból előbb utóbb le kell faragni persze nem tudom, de minél nagyobbak az elvárások annál ritkább a lehetőség, egy lánynak egyszerűbb a dolga persze ez elég szexista kijelentés, de ha kiszemelsz valakit magadnak akkor csak egy kis bátorság kell a flörthöz és a többi már karika csapás. ( zárójelben természetesen hasonló kinézet/egzisztencia/morális szinteket betartva)
2014. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"de ha egy fiú is odajön hozzám,nem látok benne semmit és elmegyek mellette"


Nem is értem miről beszélünk akkor. Na meg nem tűnsz valami kedvesnek, senki sem szereti az arrogáns nőket. ;)

2014. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Persze lehet, hogy csak egy unatkozó fiúcska vagy...
2014. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én általában észreveszem.
2014. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!