Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Szerintetek vonzó...

Csajok! Szerintetek vonzó vagy taszító egy ilyen fiú? Ismerkednétek ilyen sráccal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Imádja a zenét,szeret a barátaival lenni,vonzzák a kicsit illegális "balhés" dolgok,szeret a gépen jó kaland és horror játékokkal játszani,szeret olvasni,szereti a sorozatokat (persze ne mindet), szereti a filmeket (de csak az igazán jókat).


Soha nem hadja hogy mások befolyásolják, nagyon jól ki ismeri az embereket nagyon nehezen lehet csak átverni.


Ha egy barátja bajba kerül akkor ki áll mellette, de ugyanezt ő is el várja a barátaitól.


Ha van barátnője akkor érte bármit megtesz, gondoskodik róla, ha vele van akkor csak rá figyel és csak vele törődik.


Én ilyen típusú srác vagyok, de még mindig nem volt normális kapcsolatom valamiért :D xd



2014. júl. 29. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Persze negatív tulajdonsága az nincs. Imádni való.
2014. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez taszító, egy normális lány se állna le egy ilyennel!
2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Természetesen van negatív tulajdonságom is! De most csak nagyvonalakban körül írtam hogy milyen típus vagyok. Ha le írtam volna mindent akkor meg azért lenen hiszti hogy túl hosszú a szöveg.
2014. júl. 29. 18:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Lenne*
2014. júl. 29. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha küldesz nekem privibe képet, akkor Megmondom hogy mivel van a baj :D
2014. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az összes amit leírtál, nagyon bejön!:)
2014. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mellette meg lehet, hogy olyan személyiséged van ami kibírhatatlan 1 csaj számára... Pl hogy vonzanak az illegális balhés dolgok. Ilyen baromságot meg ne írj már, hogy ha van nőd akkor mindent megteszel érte és csak vele törődnél és csak rá figyelnél, mert nem tudom elolvasni a többit a sok rózsaszín habtól... Kismillió hibád van, ami bőven elég ahhoz, hogy ne legyél vonzó függetlenül attól, hogy milyen erényeid és pozitívumaid vannak...
2014. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"vonzzák a kicsit illegális "balhés" dolgok"

Amikor valaki így jellemezte utoljára magát, kiderült, hogy szabadidejében rongál és más rasszokat fenyeget/ver meg.


Nekem nem jönne be.

2014. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kicsit illegális dolgok alatt azt értem hogy szeretek olyan lezárt régi helyekre bemenni ahova igazából nem szabadna
2014. júl. 29. 19:12
 10/12 anonim válasza:
100%

és a helyesírása is kiváló

:)))

2014. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!