Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme belemenni egy olyan kapcsolatba, ha nem tetszik külsőleg az illető, viszont értelmes?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor még nem is láttad??
2014. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
élőben nem, csak képeken
2014. júl. 30. 17:39
 13/18 anonim ***** válasza:

ja értem.


Ha nem a világ végén lakik, akkor egyszer találkozzatok, és max beszélgettek egy jót, aztán ha nem jön be, akkor nem jön be. elválnak útjaitok, nem történik tragédia.

2014. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok az ismerkedés csak pár nap, vagy ez hogy van? Sose értettem.

Ismerd meg, találkozz vele, kell az élő találkozás, a közvetlen tapasztalat, majd utána gondolkozz, hogy meg akarod-e még jobban ismerni..

2014. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik külsőleg, akkor nem. Mert úgy sosem lesz az igazi. Lehet egy darabig álltatni magunkat, hogy minden milyen szép és jó, akkor is, ha külsőre nem az igazi, de egy idő után szerintem nem fog múködni a dolog.
2014. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*működni
2014. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne a képekből indulj ki. Lehet, hogy szexi a mosolya, ragyogóak a szemei, és a kedves, értelmes jelleme megszépíti az arcát. Hidd el, élőben minden teljesen más,utána ráérsz gondolkodni.
2014. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Költőnő? ***** válasza:
Meg kell tudni, van e kémia. Ha nincs, sztem csak gyötrelem lesz az egész, de ezen kár még agyalni. Vhogy oldjátok meg a talit.
2014. aug. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!