Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hányan vannak itt fiúk, akik...

Hányan vannak itt fiúk, akik most úgy érzik, hogy de jó is volna egy aranyos, kedves és csinos barátnővel, valahol egy hangulatos helyen beszélgetni, élvezni a nyarat?

Figyelt kérdés
A szexuális megjegyzésektől most kíméljetek! Az is jó dolog és szükséges, viszont lelki társ nélkül kegyetlen magányos tud lenni ez az élet.

2014. júl. 30. 21:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
30 vagyok.
2014. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én 27
2014. júl. 30. 21:31
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem akarok agglegény maradni, ismerek olyat, kegyetlen egy élet, ha az ember 40 felett egy kutyával él együtt... :-(

Vagy egy félkész, bepucolatlan házban.

2014. júl. 30. 21:35
 14/23 anonim ***** válasza:

Én így érzem, de azt gondolom, hogy egy lány ebből nagy eséllyel rüvid időn belül valamilyen kapcsolat szándékát szűrheti le, ami többé-kevésbé igaz is. Mert normál esetben szerintem egy lány és egy fiú testileg is kívánhatják egymást és ez előbb utóbb szerintem jelentkezik is.


Nem tudom, nekem volt olyan lány barátom aki már elköltözött de nagyon jóban voltunk és valami hasonló hiányzik. Igazából le is feküdtem volna vele de soha nem mondtam neki, nem tudom ő mit érzett ilyen téren. Lehet, hogy elszalasztottuk mindketten, lehet, hogy csak én akartam. De nem is ez volt a lényeg a kapcsolatunkban, viszont -természetesen- jól esett volna az is :)

2014. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Erre vágyok, de sajnos nem találni hűséges lányt :/ legalább is nekem nem ment az utóbbi időben.
2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lenne,ez lenne az én álmom,a boldogság egy kedves lánnyal. :/ De valószínűleg ez nem fog bekövetkezni,és egyedül maradok sajnos. :/ Mint ahogy idáig is ez történt. :/

Pedig komolyan mondom,egy ilyen lánytól akár egy ölelés is hatalmas pozitív élmény lenne nekem,de nekem még ennyi sem jut az életben... egy ölelés...

23/F

2014. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Nem tudok most hirtelen mit írni, szerelmes vagyok a lányba, de barátja van. Nem adom fel, hogy legyen barátnőm, hiszem, hogy találkozni fogok vele! :( 20/F
2014. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ismerek 30 feletti fiúkat is, akik nagyon szeretnék megtalálni a tásukat, tudok, már-már tragikus, reménytelen szerelemről is. Tragikus, mert hallottam a lányok, barátnők rövid véleményét, az egyébként rendes és dolgos srácról... :-(

Mint a lóvásáron, úgy emlegetik, a fiúkat.: A "görbe orrú", a "törpe", meg tudod, amelyiknek "nagyok a fülei"..., közben minden jelző mellet egy sokat dolgozó érző lélek áll. :-(

2014. júl. 30. 22:14
 19/23 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek!
2014. júl. 30. 22:15
 20/23 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat, erőt merítettem belőle, mert ma picit belémrúgtak, Ti is merítsetek erőt, biztatlak benneteket és álljatok fel!
2014. júl. 30. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!