Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek manapság gáz ha...

Szerintetek manapság gáz ha megismerkedek egy lánnyal és még aznap megnézem facebookon meg ráguglizok meg minden és következő találkozásunkkor hirtelen ugyanazokat fogom szeretni amit ő?

Figyelt kérdés

annyira szerintem nem feltünően csinálom, nem ugy köszönök neki hogy "szia én is szeretem a lovakat!"

:D


2014. júl. 30. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem gáz, ha tudsz is azokról a dolgokról beszélni!
2014. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem :D de csak akkor csináld ezt, ha nem állnak tőled távol azok a dolgok, mert rosszul is elsülhet, ha utálod az adott tevékenységet például.

17L

2014. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz.. attól nem leszel szimpatikusabb neki.
2014. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Gáz meg amúgy ezzel magadat álltatod csak hogy van valami közös bennetek. Így max megdughatod de az ágytálat nem fogja cserélgetni alattad mikor a második trombózis után nem bírsz felállni az ágyból.
2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ne kezdj hazugságokkal, kezdd úgy hogy ha beszélsz vele akkor arra tereled a témát amit ő szeret és akkor biztos figyelni fog rád ami már egy jó dolog!
2014. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez gáz, és szerinted ez mire jó,hogy már az elején kamuzol?
2014. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak azokat a témákat feszegesd amik közösek. úgy jobb lesz hidd el, pörgősebb lesz a beszélgetés, egymásra hangolódtok.
2014. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon vicces :DDD van hogy én se tudom megállni, hogy ne csekkoljam egyből, de azért vissza szoktam fogni magam, inkább csak annyit mondok hogy hm de jó ízlése van, vagy ha szóba jön valami olyan dolog, vagy max rákérdezek hogy tényleg szereti-e a xy zenéjét pl, mert láttam, de ennyi. A kémkedés már tényleg sok :D
2014. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a célod.
2014. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!