Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác nem aznap, vagy...

Ha egy srác nem aznap, vagy másnap válaszol az üzenetemre, pedig még aznap látta, mikor küldtem, én is csináljam azt, amit ő, tehát 3-4 nap múlva írjak csak vissza?

Figyelt kérdés
Tanács?

2014. máj. 19. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái.

És az ilyenekből lesz a jövő generációja... :D

2014. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele az igazi életben és rögtön válaszol.
2014. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább postai úton kellene leveleznetek.
2014. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zotanbro ***** válasza:
szard le..ne csinalj semmit
2014. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bmeg:D foglalkozz massal..vagy nemlehet?:o atyaeg.
2014. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 1 Te is itt csövelsz, szóval csitu Géniuszkám! :D

# 2 Megtenném, de mostanában nincs rá lehetőségem, se neki ideje.

# 3 Kib-szott logika. Postagalamb! (Y)

# 4 Az lesz lehet a vége, sőt...

# 5 Azzal foglalkozok, amivel akarok. Közöd? Szoktam mással is, képzeld! :D Nem kötelező válaszolni rá. :)

2014. máj. 19. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne, ha 3-4 nap mulva ir csak vissza, akkor gondolkozik, hogy akar-e tőled bármit is, még nem döntött, de talán kategóriában vagy, elvesziteni se akar.Szerintem ha nem is rögtön irnék vissza, de pl. aznap, és mindig valamiról kikérném a véleményét, tapasztalatát, segitségét, hogy érdeklődjön utánam..de ciki egy helyzet..de azért, előbb utóbb léptesd a kapcsolatotokat előrébb és hivd el egy randira, ha az alól is kitér hagyd békén.

Mert ha nem akarnád kifogni mindenáron, akkor én valószinű nem is irnék rá, mert normális kapcsolatban, ha én ráirok a barátomra, ahogy tud rögtön válaszol.

2014. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most először csinált ilyet, azért nem tudom hová tenni ezt a dolgot. Tudom, nem a világvége stb., de NEM ÉRTEM. Mondaná, hogy bocsi, de nincs időm (mert mostanában tényleg nincs, ezért is vettem a bátorságot és ráírtam), és kész, én megértem. Általában, mivel még csak ismerkedünk, ő kezdeményezett szinte mindig. Ez volt a 2. alkalom, hogy ráírtam egy 'hogy vagy?, mizu? stb' típusú üzenetet. Nem nyomulok, szerintem. Mikor először írtam rá, azaz érdeklődtem, (ami több hete volt) örült meg minden. Most meg... Nem gondoltam, hogy válaszra se méltat.
2014. máj. 19. 19:23
 9/12 anonim ***** válasza:
de ugy panikolsz mint macska a vizben..szanalmas vagy
2014. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végül is 'ismerjük már jól egymást', tehát nyugodtan mondhatsz véleményt rólam, nem mintha kértem volna. :D Ki is a szánalmas akkor?
2014. máj. 19. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!