Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni lányokkal...

Hol lehet ismerkedni lányokkal? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot kereső, értelmes lányok, akik nem csak futó kalandokat szeretnének!

(no! szórakózóhely: diszkó, házibuli stb.)



2014. júl. 31. 10:21
 1/8 anonim válasza:

Ismerőseiden keresztül?

Hát vagy elég sokszor szórakozóhelyen ismerkednek az emberek, lehet nyugisabb helyen is, pizzéria ilyesmi?!

2014. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Milyen korosztályban? :)
2014. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát például amatőr tánccsoportban vagy akár kezdő kurzusokon is. Igaz, lehet több idő míg annyira össze tudsz ismerkedni valakivel, de közbe megtanulsz egy táncot, amivel akár más partykon, táncos eseményeken is ismerkedhetsz. S nem utolsó sorban a vonzódást is könnyebb kimutatni.
2014. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 a szórakozóhelyek pl. diszkó vagy ilyesmi helyekkel az a baj, hogy oda nagyon sok olyan lány jár aki az a éjjel-nappal bulis csaj, meg aki csak kalandokat keres.


#2 19 vagyok


#3 nem nagyon járok partykra, így az nem nem túl optimális hely. kicsit nyugisabb helyekre gondoltam.

2014. júl. 31. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
speciel néptáncra vagy társasági táncra gondoltam. Party alatt meg pl. bálokat, salsa-esteket, táncházakat. Ezek elég nyugis és civilizált helyek a diszkókhoz, hajrázós bulihelyekhez képest, s elég sokan megforddulnak ilyen tanfolyamokon olyanok, akik nem csak táncolni, hanem ismerkedni is akarnak (ez egy leíratlan törvény, ha így akarod).
2014. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én ilyesmire gondoltam, hogy parkok, tavak stb. csak nem tudom hogy ezeken a helyek mennyire lehet ismerkedni, mennyire érdemes/lehet ismerkedni, ha komoly kapcsolatról van szó.
2014. júl. 31. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Parkba, tópartra lehet menni randizni, beszélgetni, vagy kötetlenül együtt tölteni az időt, de nem hinném, hogy szinglik magukba szoktak ilyen helyekre járni.

Ha esetleg egyetemista vagy/leszel, akkor szétnézhetsz az egyetem parkjaiban, a könyvtárban, kollégiumban, évfolyamban, a menzán (pl. odaülsz egy egyedül kajáló lány mellé, megkínálod vízzel vagy valamivel, elviszed a tálcáját, szóba kerekedsz vele), különböző szakkörökön, hobbyklubbokban, filmesteken, ifjúsági csoportokban...

Minden esetre ha valamit választasz, akár többet is, ne úgy állj hozzá, hogy 1 héten belül meg is ismersz valakit. Lehet hónapokig kell keresgélni, barátkozni minél több lánnyal, fiúval. Én személy szerint, ha valaki ismeretlen odajönne hozzám, és azzal kezdené, hogy "szimpi vagy, megadod a számod?" tutti, hogy elküldeném messzire.


Amúgy én is feltehetném pont ezt a kérdést, de fordítva, lányként keresek fiúkat, de pár évvel azért nagyobb vagyok nálad... 6. éves leszek ősztől, a nálam nagyobb fiúk meg PhD-znak vagy dolgoznak, nemigen kapom már meg könnyen őket. Jobb ötletem nincs több, s én is kicsit kilátástalannak látom a helyzetet, de azért még bízom benne, hogy van még egy olyan szerencsétlen fiú mint én, aki 25-3O éves korára még egyedül van.

2014. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Parkokban, ha megnézed, csoportokban ülnek az emberek, amelyekbe ritkán ütheted bele az orrodat, habár néha frizbizni, focizni meg szoktak hívni ismeretleneket is magukhoz, de inkább lányokat a fiúk.

Komoly kapcsolat reményében nem igazán lehet egy adott helyre menni, legfeljebb olyan helyre, ahol megvan az esély az értelmes beszélgetésre (nincs hangzavar), és ilyenkor rendszerint nem az ismerkedés az egyetlen csinálható dolog, hanem valami közös hobbi miatt mennek oda az emberek.


Amúgymeg mi a bajod a futó kalandokkal? :P Különben se tudhatod előre, hogy mi lesz belőle.

27f

2014. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!