Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nudista hölgy társaságát...

Kqwert Gábor kérdése:

Nudista hölgy társaságát keresem Vas, Zala, Somogy, esetleg Veszprém megyéből. Van itt ilyen hölgy?

Figyelt kérdés
Szeretnék még augusztusban nudizni Balatonberényben. Korábban már többször voltam ott, és itthon is szoktam nudizni, tehát gyakorlott vagyok, de most nincs partnerem hozzá. Keresem 25-45 közötti hölgy társaságát e célból - nem szexre, és nem párkapcsolatra, csak a szabadidő textilmentes eltöltésére. :) Én 37/F vagyok Vas megyéből.

2014. júl. 31. 10:22
 1/7 anonim válasza:
Nah olyat En is keresnek :) holgy szemelyeben :P 27/F
2014. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gordon Freeman válasza:
Írtad hogy már korábban többször voltál ott. Akkor egyedül mentél, vagy valaki mással?
2014. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mással voltam, de ő most már nem jön. Ezért keresnék valaki mást.
2014. aug. 2. 21:11
 4/7 Gordon Freeman válasza:
miért nem mész egyedül?
2014. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyedül unalmas lenne, jobb lenne társaságban.
2014. aug. 4. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső oldalon bátran írd ki, hogy olyan hölgyet keresel, aki ilyen dolgokban is a társad lenne. Nekem is így jött össze.
2014. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ott is próbálkozom, de egyelőre nem sok eredménnyel. E megyékben nem találtam nudizást kedvelő, társ(aság)kereső hölgyet. :(
2014. aug. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!