Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nem értem! Egy lány aki a...

Ezt nem értem! Egy lány aki a barátnőjével volt és sokszor rámnézett és amikor én is őt mosolyogtak, nevettek. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

volt egy lány a barátnőjével és sokszor rám nézett/néztek és amikor én is a szemébe összenéztek elmosolyodtak,néha kicsit nevettek amikor meg felém jött elfordult hogy takarja a barátnője,és halkan beszéltek.Mit jelent ez?? nem hiszem hogy csúnyának nézett mert akkor nem nézett volna időnként több mint 1 óráig,én se szoktam fiúként a csúnya lányokat nézegetni xD


Lányok válaszára lennék kiványcsi ti talán jobban tudjátok !


2014. júl. 31. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lent volt a slicced*.*
2014. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek
2014. júl. 31. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem mozdultal ra?
2014. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Haha, én is ugyanezt csinálom!! Hát én azért mosolygok meg nevetek mert annyira örülök neki! Utána meg ahogy mondod arról beszélek, hogy milyen jól néz ki,milyen édesen nézett rám... :D XD Ha meg sokáig nézett akkor biztos tetszettél neki szerintem! :)
2014. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!