Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha lehet is rá...

Szerintetek ha lehet is rá lehetőség, érdemes valamit kezdenünk egymással, azt is figíelembe véve, hogy én egy hónap múlva már egyeemen leszek?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves fiú vagyok. Nemrég költözött pár házra tőlünk egy 13 éves lány, akit úgy fogadtak örökbe. Mióta megláttam, azóta elképesztő, amit érzek. Már beszéltem is vele, és mivel a családja és a mi családunk évtizedek óta jó viszonyt ápolnak, járod oda sűrűn. Tetszik, de kicsit ő is érdeklődik felém.

2014. aug. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy 13 éves kislánytól te szerencsétlen?!
2014. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha látnád, meg sem mondanád, hogy annyi. Magas, erős, érettebb, mint a legtöbb 16-17 éves is belsőleg. TEhát mintha egy 16 éves lány lenne minimum.
2014. aug. 2. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
13 éves az még kicsi. Bmit is írsz az.Olyan min 15-16 éves lányokat kellene kinézned magadnak.
2014. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!