Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van a mai tini lányokkal,...

Mi van a mai tini lányokkal, miért néznek ki úgy, mint egy kiélt huszonéves érett nő?

Figyelt kérdés
Komolyan én meg mellettük tök fiatalos, kisfiús vagyok, ők meg mint valami mamák már szinte, hihetetlenül öreg a bőrük meg látszik, hogy nem kislányok hiába a koruk alapján azok lennének. Nekem nem jön be az a lány, aki ilyen vénnek néz ki mellettem, sajnos. :/

2014. aug. 2. 12:07
 1/7 anonim válasza:
10%
Ne aggódj,kisfiúsként esélyed nincs náluk.
2014. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezért hajtasz a 12 évesekre ugye?

Mar a stílusod lebuktatott.

2014. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hiba benned van.

Nem vagy még elég érett ahhoz, hogy meglásd a lányokban az érettséget, ergo te vagy még fejletlen agyilag.


Majd talán "megérsz" rájuk.

2014. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első több lány is járna velem most, szóval annyira nem lehetek ronda szerintem. Második nem mindenki pedofil, mint te.
2014. aug. 2. 12:26
 5/7 anonim válasza:

Ööö...hát én egy korombeli lányt sem nézem vénnek...nem is tudom h nézhet ki valaki fiatalon mamának...

Szerintem veled van a baj, bocs


16f

2014. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne a pintér natália féléket nézd, vannak még normális lányok is :)
2014. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért mert sminkelnek, napoznak, szoliznak mértéktelenül. Direkt sokat mutató ruhákat vesznek fel, buliznak, cigiznek, isznak...


DE NEM MIND.

2014. aug. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!