Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem felháborító, amikor egy...

Nem felháborító, amikor egy fiú/ lány ( inkább lányok), nem válaszol/ ír vissza a normális beszélgetésre? Miért nem lehet megmondani, ha probléma van, csak Én gondolom így?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen lányok meg sem érdemlik ,hogy más is számításba vegye őket. Hogyan esne nekik ,ha velük is így bánnának ? Miért nem lehet őszintén elmondani ,ha semmit sem akar, ehelyett nem válaszol? Nem értem...

2014. aug. 3. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az. De örülj, ha kiderült időben, mekkora bunkó.
2014. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet csak megszakadt a beszélgetés, aztán meg el is feledkezett róla
2014. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát folyik a beszélgetés, és egyszer csak lekoccol?


Ez nem felháborító, hanem a beszélgetőfelet jellemzi.


Ha pedig itt történt a dolog, és nem társkeresés jelleg-

gel írtál, akkor tudd be annak, hogy sokan napi több

p**cis/f**zos képet kapnak, meg trágár üzeneteket, lehet

elegük van már a beszélgetésekből....

2014. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2x esett már meg :( Pedig tiszteletben szoktam tartani mások döntését, ráadásul nem vagyok unintelligens
2014. aug. 3. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én sok emberre ráírtam, nem ismerkedési szándékkal, fesztiváljegy ügyben és sokan csesztek visszaírni. Szóval... :D Túl sokat nem lehet várni. :)

23l

2014. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 hete nem válaszol, szóval nem a beszélgetés folyamatában szakad meg. Ja igen, és kiderült ,hogy ismerjük egymást :)
2014. aug. 3. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen "kedves" lányok. Én sem örülök az ilyeneknek!

18L

2014. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem benned van a hiba.
2015. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát ismerős a dolog csak én mondjuk lányként éltem meg hogy a srác nem válaszolt :) amikor pl a beszélgettünk, aztán csak így elkezdett nem válaszolni és elment, meg volt egy olyan egy másik sráccal hogy a tipikus, majd holnap beszélünk dolog, és azóta nem jött fel :P(ez már egy hónapja). egyáltalán nem fáj..:,)
2016. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!