Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi az oka, hogy...

Szerintetek mi az oka, hogy olyan kevés lány nyitott a fiúkkal való ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Mivel élőben is csak a lekoptatás van, így neten tolom egy ideje már, nagy ritkán egy-két lányt kifogok, aki végre hajlandó ismerkedni és eljön a talira. Velük általán csók össze is jön, de a többi lány miért nem hajlandó még ismerkedni, dumálgatn is neten idegen fiúkkal? A talira meg megint miért olyan kevés lány nyitott? Pedig legjobban személyesen egy találka mellett ismerhejük meg egymást szerintem.

2014. aug. 3. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok a pedomaci.
2014. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán meg akarják adni a módját személyesen.
2014. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, van épp barátja, csak unalomból kicsit körülnéz a net-en, de nem akar ismerkedni, csak olvasgat.

Kinézett magának egy fiút akibe szerelmes és őt akarja kifogni, de nem jön neki össze, de reménykedik, és nem akar mással megismerkedni.

Nem jössz be neki, nem tetszettél meg, nem vagy szimpatikus és nem akar veled megismerkedni, találkozni.

Sajnos nagyon nehéz ismerkedni, de azért előbb utóbb mindenkinek összejön, probálkozz, ne add fel, mégha sok elutasitást is kapsz.

2014. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú hadd meséljek el egy sztorit. Én is voltam így:

ismerkedtem anno neten én is, és elmondom a tapasztalataimat:

-volt olyan lány, aki húzta volna jó ideig a netes beszélgetést, pedig még majdnem egy városban is lakunk.

-volt olyan, aki azon gyanakodott, hogy miért akarok 1 hét után már találkozni vele? Beszéljünk még neten kicsit....

-volt olyan, akivel arany középutat találtam, tehát max 3-4 hétig dumáltunk, 2-3 naponta, de amikor rákérdeztem, hogy személyes talit akarok akkor ő is benyögte, hogy dehát alig ismerjük egymást.


Kérdeztem én: akkor mi a lószerszámot akarnak, ha ismerkedni akarnak de félnek a személyes talitól?


Ja és nem arról volt szó, hogy nem jövünk be egymásnak, mert többen ki is jelentették, hogy tetszem nekik és ők is nekem :)

2014. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
UtolSó:: Nekem ennél " durvább" van/VOlt. É kb.. 11 hónaőja vagy annál több ideje beszélgetek egy lánnyal interneten interneten ismerkedtünk össze,, közel alkunk egymáshoz kb. 40 perc., jól kijövünk sok mindenben egyezzünk,, stb stb.. mégse akar "még" találkozni... Pedig már 1 év is lecsengett,,.. szinte.
2014. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: nyugi most én is így vagyok. Csak köztünk 200 km van a lánnyal. 4 hónapja beszélgetünk minden nap a neten, igencsak harmóniában vagyunk, mégsem találkoztunk még :D
2014. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek 1-2hetet neten beszélgetni akár naponta is. Ha neten nem bírunk beszélgetni akkor élőben sem. Kell az, hogy kíváncsi legyek és ne csak egy akárkivel talizzak. Nem szeretem az erőltetett dolgokat, állandó buzerálást képekkel meg talikkal. Rengetegen elbas.szák a beszélgetést a képkunyerálással meg az erőszakoskodással.

Viszont legtöbb lány tragikusan elutasító. Megvan a saját kis életük amibe nem fér bele más. Pont ezért nem tudják komolyan venni a netes ismerkedéstNem fogják fel, hogy egy másik ember ül a gép mögött.



23L

2014. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En azert nem szeretem ha neten irnak ram mert 1.az nem mutatja meg a valodi enem. 2.sokan kernek pucerkepet.. -.-" 3. Sokan akarnak pucer kepet kuldeni. 4.kenytelen vagyok tiltogatni agyilag visszamaradott eroszakos " embereket " mert nem tudjak felfogni a nem jelentest. Pedig en mindenkinek megadom az eselyt. van h meg sem nezem a kepeit, mert nem fogom keprol megitelni. A belso ertek fontosabb! ( nem a csunyasagra mentseg volt ! )
2014. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18/L bocsi
2014. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!