Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult helyzetbe kerültem. Legalábis nekem az, mert nem kerültem még hasonlóba. Szóval megismerkedtem egy sráccal egy fesztiválon...mm hát bő 3 órán át smároltunk, és kb. felületesen megismerkedtünk. Ő se volt részeg meg én se. Megmondtam neki a nevem, és ott rontottam el, hogy laza lenne a dolog, hogyha csak facen jelölt volna be, de telefonszámom is megadtam neki, amit elfelejtettem, hogy nem az én kártyám száma hanem apukámé. Nem tudom letiltani a számot és nem mondtam meg anyáéknak, hogy ilyen kapcsolatba kerültem valakivel, mert nem vagyok ez a fajta lány.

Ő alig akart elengedni, mert félt, hogy többet nem lát, mert ő többet akar, de én meg nem. És ezt akkor sajnos nem tudtam a szemébe mondani, de mostmár tudom, hogy nem akarok tőle semmit.

Ti mit tennétek?


18/L



2014. aug. 3. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"nem mondtam meg anyáéknak, hogy ilyen kapcsolatba kerültem valakivel, mert nem vagyok ez a fajta lány."

Hehe, ez vicces volt :)

Persze, ezek után te nem vagy az a fajta lány :) Nyugtasd magad.

2014. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a fater örülni fog :D
2014. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mr. Truth ***** válasza:
75%

táht összegezzük...

te egy fesztiválon smároltál egy vadidegen csávoval... akinek olyan fontos vagy hogy nem akart elengedni.. .te meg azon filozol hogy hogy mond meg neki hogy nem kell neked...


Magyarország... mond... van még lejjebb? :'(

2014. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"mert nem vagyok ez a fajta lány." - Jaj dehogynem vagy olyan te kis édes. :)
2014. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden esetre elég gonosz vagy,de elkélne ezt neki is mondanod,vagy csak küld el neki facen ezt a linket.
2014. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A 3-asnak teljesen igaza van!!! ment is a pacsi! kérdező te meg 1 ribizli bokor vagy!
2014. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
krumplis tésztát, és méghogy nem vagy olyan hah mekkora egy.....
2014. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát pedig te az a fajta lány vagy a leírásod alapján , ez bizony egy egyéjszakás kaland volt szex nélkül :D , elindultál hát a ribizliség rögös, síkosítótól csuszos utján :D , de igazából semmit ne tégy, és kész. ha meg valahogy kapcsolatba lép veled akkor közöld vele szépen hogy nem tervezel vele közös jövőt és hogy nem jelent neked többet egy fesztiválszerelemnél ugymond, és ennyi. mond rá valamit elkeseredetten és kész :)
2014. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy az a fajta?De az vagy,még részeg sem voltál,hanem teljesen tiszta fejjel csináltad.Akkor meg mond a szemébe és kész.Megkeresném és megmondanám neki ennyi.
2014. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg a srácnak, hogy az apud száma és add meg a sajátodét (ha nem, akkor apudat fogja zaklatni). Utána pedig mondd meg, hogy nem akarsz tőle semmit.
2014. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!