Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult helyzetbe kerültem. Legalábis nekem az, mert nem kerültem még hasonlóba. Szóval megismerkedtem egy sráccal egy fesztiválon...mm hát bő 3 órán át smároltunk, és kb. felületesen megismerkedtünk. Ő se volt részeg meg én se. Megmondtam neki a nevem, és ott rontottam el, hogy laza lenne a dolog, hogyha csak facen jelölt volna be, de telefonszámom is megadtam neki, amit elfelejtettem, hogy nem az én kártyám száma hanem apukámé. Nem tudom letiltani a számot és nem mondtam meg anyáéknak, hogy ilyen kapcsolatba kerültem valakivel, mert nem vagyok ez a fajta lány.

Ő alig akart elengedni, mert félt, hogy többet nem lát, mert ő többet akar, de én meg nem. És ezt akkor sajnos nem tudtam a szemébe mondani, de mostmár tudom, hogy nem akarok tőle semmit.

Ti mit tennétek?


18/L



2014. aug. 3. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

írd meg neki facen, mást nagyon nem tudsz tenni

19 L

2014. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy nem akarok semmit. Nekem is vissza kellet már utasítanom az egyik barátom :( Nagyon rosszul éreztem magam emiatt de tudtam közben hogy nem tehetek róla. El kell döntened hogy bevállalod a kapcsolatod és lehet nem leszel boldog de ő igen vagy visszautasítod és bár ő nem lesz tőle boldog de te igen. ;)
2014. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy kutya vagy a többi lánnyal. Normális lány nem smárolgat idegen emberrel egy fesztiválon. Ki tudja milyen TBC-s az a gyökér.
2014. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért szidjátok ennyire?? 1szer történt ilyen és? Lehet hibázott, akkor mi van? Mindenki követ el hibákat amikből később sokszor tanulunk is. Na ne mondjátok, hogy ti még sohasem követtetek el semmi rosszat! Föltett egy kérdést, inkább értelmesen válaszoljatok rá!
2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó oké, elég olcsó dolog volt amit csináltam, de bulizni akartam! Nem tudtam hogy idáig fog fajulni, sosem volt kapcsoltaom, még csak smárolni se smároltam senkivel, szóval ez volt az első. Nem tudom, hogy kezeljem ezt a helyzetet most! Csak amiatt aggódok, hogy apát fogja hívogatni, és félek az ő reakciójától, de ha 2 napja nem hívott, csak bejelölt fészen akkor lehet, hogy nem fog hívni? Nem akarok vele kapcsoltab se lépni. Remélem előbb fog fészen írni, mint hívni :/ Hajj. Tudom, hogy ez elég lotsós dolog volt, de megtörtént és nagyon bánom!
2014. aug. 3. 23:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak nehogy apucit is megjelölje facen.
2014. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez van kérdező,válalni kell és kész,ez elől nincs menekvés.
2014. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!