Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy ne mondjanak...

Mit tegyek, hogy ne mondjanak rögtön nemet a Faceboookom miatt?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, Facebookon a ballagós tablóképem a profilom, amin elég furcsán nézek ki. Előtte egy 2011-es selfie volt, amit már letöröltem.

A profilomon kívül saját képem nincs! Van egy pár amin szerepelek, de a legtöbb mind régi.

Mivel élőben nincs lehetőségem ismerkedni lányokkal (mert nincs hol), ezért mindig az ismerőseim ismerőseit böngészem, hátha találok valakit (elég szánalmas, de egyelőre ez van).

Általában találok, de ha rögtön személyesen elhívnám 100%, hogy nemet mondana, ezért mindig előtte ráírok facebookon, ismerkedni.

De természetesen 20-ból 19 még vissza se jelöl, mert nincs képem, ami van azon pedig elég érdekesen nézek ki.

Pedig nem vagyok csúnya. Persze, nem vagyok egy csodaszép lény, de legalább az erősebb átlagba szoktak sorolni.

Mit tegyek?


2014. aug. 4. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutasd,azt a képet!:)
2014. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:)
2014. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
csinálj magadról egy emberi képet ennyi -.-
2014. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szólíts le csajokat az utcán oszt kész!
2014. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3


Aligha.

2014. aug. 4. 09:28
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös miért nem? Talán nehéz? Nem engedik a szüleid? Nem értesz a technikához?
2014. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress beszélő partnert chat-en. Ha így melegedtek össze, akkor nem fogja zavarni a facebook-od.
2014. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a facebook profilodat ideiglenesen.
2014. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csinálj egy jó képet és azt rakd ki
2014. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te irtó hülye vagy kérdező! Fogsz egy mobilt vagy fényképezőgépet és most kapaszkodj meg: lefotózod magad ember!!!!
2014. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!