Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi okozza egyes lányoknál ezt...

Mi okozza egyes lányoknál ezt a kettősséget?

Figyelt kérdés

Azokra a lányokra gondolok, akik nagyon el vannak szállva maguktól. Én ronda fiúként már sokszor megtapasztaltam, hogy ha egyes lányokhoz odamegyek beszélgetni, már egyből látszik az arcukon, hogy "hú de kellemetlen", "menjél már innen", viszont vannak olyanok, akik már azelőtt, mielőtt kommunikálni próbálna vele az ember éreztetik lesújtó nézésükkel veled, hogy te egy darab sz.r vagy hozzájuk képest, csakis a külsőd miatt. Itt GYK-n is van egy pár ilyen csaj, tudjátok, akik egyből "nyomorékoznak" ha nem értesz velük egyet, vagy esetleg beszólsz nekik, és lelkifurdalás nélkül élcelődnek más nyomorán.

VISZONT

...ha egy jóképű fiú megy oda hozzájuk, akkor már egyből bizsereg a nuni, és még arra is képesek, hogy pitizzenek a srácnak, komolyan úgy viselkednek mint kiskutya a gazdival.

A kérdést nem provokációnak és nem is nyafogásnak szánom, csak elgondolkoztam, hogy miért is áll fent ez a helyzet, miért is ilyenek ezek a lányok?

Hová tűnt a tisztelet a mai lányokból?



2014. aug. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Mert aki odamegy hozzájuk, az potenciális partnerként megy oda. Ha pl. eladó lenne a boltban, ugyanúgy viselkedne mindkettőtökkel.


A csúnya srácok közelsége kellemetlen, hiszen nem akarnak tőlük semmit, a jó pasik meg tetszenek nekik. Ez bonyolult?:)

2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, NEM vagyok bunkó és lenéző egyetlen fiúval sem. Akire meg ráillik a leírás, az úgyse fog kommentelni. :)
2014. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AdWise ***** válasza:
Ha nem sújtana le a hozzáállásuk, akkor több sikert érhetnél el.
2014. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hadd meséljek el egy régi történetet. Régen szemüveges, pattanásos gyerek voltam, depressziós és emiatt rohadt sovány. Olyan iskola lúzere típus. Amikor megpróbáltam közeledni egy ilyen általad körülírt teremtéshez, pontosabban az egyik órán mellém kellett volna ülnie, akkor fintorogva, fújtatva, gyilkos nézéssel, mint egy veszett, rühes macska leült egy másik helyre. A tanár is csak pislogott, hogy hogyan lehet valakit ennyire utálni. 1 évvel később már nem hordtam szemüveget, nem volt ragyás a pofám, ki voltam gyúrva, tehát rendbe szedtem magam. No akkor már magától mászott rám. Leveleket küldözgetett, mindenhova felírta a nevem, még a karjára is. Hatalmas szivecskéket rajzolt, szóval tudod minden ilyen lányos szarság. Ráadásul szünetben ha lehetett állandóan hozzám dörzsölte az deszka seggét. Egy idő megelégeltem ezt a kálváriát és elküldtem a pokolba. Megkérdeztem tőle, hogy is van ez? Egyszer lefos, egyszer lenyal? Elküldtem a francba. Akkor megsértődött, soha többet nem láttam. Már vagy kb. 5 éve. Ennyit ezekről a hülye luvnyákról.



A tanácsom: Ha kell egy nő akkor szórakozz vele amíg jólesik, aztán dobd ki. :)

2014. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó sztorija érdekes volt:)

De a tanácsa egy kicsit erős volt.

Ha szórakozol a lányokkal, akkor azokat is megbántod, akik tényleg kedveltek...

2014. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!