Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha úgy állok magamhoz, hogy...

Ha úgy állok magamhoz, hogy jó vagyok ahogy vagyok, akkor nagyobb sikerem lenne?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy pár plusz kiló még, csak sajnos nem tudom elfogadni magam. Ha ezt nem mutatnám ki, és ennek ellenére is megpróbálnám magam jól érezni,mások is pozitívabban állnának hozzám?17/L
2014. aug. 4. 18:24
 1/7 anonim válasza:
bizonyám! :) tapasztalat :D amúgy mutatsz képet? arc nélkül :) tuti jó vagy :)
2014. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet kitenni.:)
2014. aug. 4. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nagyon meglátszik kívülről, sokat dob az összképen, a kisugárzásodon, ha magabiztos vagy. Nekem van egy barátnőm, aki mindig is kövér volt (nem duci, nem pár kiló felesleg), de hihetetlenül magabiztos, jól érzi magát a bőrében, életvidám, emiatt nagyon bírják a fiúk, és több barátja is volt már (most 19 éves).
2014. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen igen :)

Van az embernek egy kisugárzása. Ha boldog vagy, akkor a körülötted lévők is azok lesznek. És ugyanez fordítva :)

2014. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfogadhatod, de tehetsz is ellene. Csak lény te is pozitív és mások is azok lesznek veled! 18/L
2014. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én úgy fogom fel ezt h nem vagyok túlsúlyos 184 cm vagyok és 85 kg

van egy kis pocak de elkezdtem futni napi 5 km kevesebb kaja és odafigyelek h mennyit ne koplaljak de ne is zabáljam túl magam. Megteszek mindent azért h a pocak lemenjen a súlyom nem érdekel azt sem bánom ha izmot szedek fel helyette :D

22/F

Szóval ha nem fogadod el magad akkor kezdj magaddal valamit és már a tudattól jobb lesz a közérzeted h próbálsz valamit tenni h az alakod változzon :)

2014. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AdWise ***** válasza:

"Jó vagyok ahogy vagyok, de mindent megteszek, hogy még jobb legyek"

:)

2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!