Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok olyan férfit, aki...

Hol találok olyan férfit, aki nem találja sértőnek, ha ő lesz a családfenntartó?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek: nálam minden ok, jól keresek, jól nézek ki, értelmes nőnek tartom magam. Soha tartottak el. Viszont ha gyermeket szeretnék, az csak hasonló férfi mellett lehetséges, aki tud és szeretne gondoskodni a cdaladjáról. Persze, hogy szeretnék utána is dolgozni! Csak a munka ad önbecsülést. Viszont a mai emancipált világban, úgy erzem, nincs értéke az anyaságnak. Nem kitartott nő szeretnek lenni, hanem csak nem a karrier az elsődleges számomra. Hol találok egy értékes, szép társra vágyó férfit, aki értékeli, amit elértem eddig, tud szeretetet elfogadni es adni?

2014. aug. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, anyagi szinten én nem tudnék megfelelni neked...

Valószínű magasabb élet szinvonalhoz szoktál... De biztos van a jobban keresők közt is családcentrikus, csak biztos az is, hogy kevés.

2014. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a régi családmodellt. Mert ha működik és szeretet van akkor sokkal jobb. Persze a mai elválós világba egy nő gyorsan érezheti magát elveszettnek ha a régi családmodellből kipottyan.
2014. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1., tudd, az, ahogyan egy ilyen kényes témára reagáltál, nagyobb érték, mint mások milliós bankszámlája. Megérdemled, hogy méltó társra találj. Én magam csak szerencsés vagyok, és használom az eszem-de kihasználni senki mást nem tudnék. Az esne jol, ha egy nekem is tetsző, okos, jó értékrendű férfi nem várná el, hogy mindhalálig én húzzam a család szekerét, hanem büszke lenne rám, és magára is, hogy tud nekem és a gyermekének biztonságot adni.
2014. aug. 4. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2., önmagamról tudok gondoskodni, elveszni nem fogok :), de családra vágyom
2014. aug. 4. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Én is ilyen férfit keresek.:)) Kedves kérdező remélem megtalálod a neked tetsző, okos és családcentrikus férfit. Ha rátalálsz mutass be a barátjának. :))
2014. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bódis Józsi válasza:
Szia! Hát igen, elég nehéz ügy ez.... főleg a mai rohanó, pénzéhes világban. Én is amúgy társra és családra vágyom. Hidd el, nem vagy egyedül ezzel. :/ Engemet sem motivál a pénz, felmondtam a jól fizető munkahelyemen, most önellátó életvitelre rendezkedem be. Nem akartam bérrabszolga maradni.... így még nehezebb lesz társat találnom, a földtől és környezettől elszakadt világban.... de vállalom sorsomat. :) F/25
2014. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!