Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért minden lánynak irreálisa...

Miért minden lánynak irreálisak az igényei társkeresőkön abban az értelemben, hogy a legmagabiztosabb, legjobb családfenntartó, legbeszédesebb pasit akarják csak maguknak? Aki egy kicsit is bizonytalan, annak pár levélváltás után nem írnak.

Figyelt kérdés
Vagy 30 szor jártam így társkeresőn, hogy beszélgettem nőkkel, kölcsönösen bejöttünk egymásnak, de ha egy icipicit is érezték, hogy bizonytalan vagyok, tehát megnyilvánultam, hogy nincs 50 befolyásos barátom, saját lakásom stb, vagy egy picit is bizonytalannak tűntem, akkor mind egytől egyig lelécelt, nem írt vissza. Mintha bűnt követtem volna el. Pedig elvileg minden pasinak vannak gyengébb pontjai. De nekik senki sem jó, csak a Bill Gates típusú.
2014. márc. 5. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy nem a megfelelő lányoknak írtál?
2014. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezért marad sok lány is egyedül, mert irreális elvárásaik vannak, önkritikájuk nulla, nem veszik azt figyelembe, hogy a társkeresőre ők is rá vannak szorulva, így nyilván ők sem szupercsajok, ebből kifolyólag nem is reális, hogy tökéletes pasit keresnek!! Kezdjük ott, hogy egy magabiztos pasi nem regisztrál netes társkeresőre, így a beképzelt lánykák nagyon el vannak tévedve!
2014. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a társkereső a baj. Tőlem a pasik lépnek le, mikor megismernek kicsit pár levél után.
2014. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én még őszinte lánnyal ott nem találkoztam, mind hazudott valamiben. Egyik sem képes igazat mondani teljesen. Pedig 24-28 közötti, nem szépségkirálynőkkel beszélgettem. Mindig mondtam, ha gondja van velem, akkor mondja meg az okot, hátha máskor tudom korrigálni. De az összes ködösített, és úgy reagáltak arra, hogy ha én igazat mondok, akkor elvárom, hogy bár idegenek, de valamilyen szinten ők is ezt tegyék, tehát erre úgy reagált mind, hogy nem írt vissza. Gerinctelenség.
2014. márc. 5. 21:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a full magabiztos alak, ha százalékban kellene mérni, akkor egy 60-65%. Tehát nem riadok vissza csak néhány dologtól. De volt olyan is, hogy randizzunk és szervezzek neki Bungie-Jumpingot meg hasonlókat. Ehhez hasonlót 3 lány is kért. Mondtam, hogy félek a magasságtól, ringlispilben is szinte hányok. Aztán leírták, hogy jó nagy balfék vagyok...
2014. márc. 5. 21:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg ha 250 kmre lakott a nő, akkor azt mondta, üljek autóba és ugorjak le náluk. Mondtam, legyen úgy, hogy én is megyek vagy 150 kilómért egy köztes városba és te is vagy 100. Na akkor már borult a bili. Hogy mit képzelek.
2014. márc. 5. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Veled még beszélgetnek is?:O Nekem vissza se írnak,pedig nem top szépségű lányoknak/nőknek írok ott,és a valóságban sem azokat keresem.
2014. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Ne haragudj, de ha valaki megírná nekem ismerkedés közben, hogy szinte hány a ringlispílben, annak én se adnék sok esélyt.

Pedig fel se ülök ezekre a pörgő-forgó izékre, a dodzsem a maximum. De akkor sem ezzel nyitok ismerkedésnél.


Szedd össze magad egy kicsit és legyél magabiztosabb. Azért levélben egyáltalán nem olyan nehéz dolog ez. Kezdetnek mondjuk ne írj olyanokat, hogy nincs 50 befolyásos barátod. Egyáltalán ilyen témát szóba se hozz. Semmi másra nem jó, csak elriasztásra.

2014. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyél "bodzaszedő" "adozó" "vállalkozó"
2014. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerinted ezzel nyitok? A fél lábú ember is azzal nyit, hogy nincs csak egy lába? Na ugye...
2014. márc. 5. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!