Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lesz ha egyedül maradok,...

Mi lesz ha egyedül maradok, és nem fogok kelleni senkinek soha?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
gazdag xd
2014. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
ám meg, ezt senki se tudja.. hidd el nem te vagy az egyetlen aki ezt így gondolja
2014. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek le lehet mondani a párkapcsolatról? Hogy fogadjam el, hogy lehet hogy egyedül maradok?
2014. aug. 4. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Ilyenbe felesleges belegondolni. Ha belegondolsz, lesz egy alternatív megoldás, ami kudarc lesz.

Arra gondolj, amit el akarsz érni, és arra koncentrálj.

2014. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
legyen egy cél az életedbe amit elakarsz érni , és út közbe hidd el megtalálod a párod is , ha erőlteted hogy legyen stb . akkor tuti nem lesz tudod "isten útjai kifürkészhetetlenek " nem egyszer tapasztaltam már haverjaim körébe ezt így
2014. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ÉN IS EGYEDÜL VAGYOK! ÉS SZŰZ IS VAGYOK! mégse sírok! 28/f
2014. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jaj ne már, 27 év alatt sikerült egyszer fél évre párkapcsolatot kialakítani? Egyáltalán nem erőltetek semmit, élem az életem, dolgozom, sportolok a barátaimmal vagyok, csakhogy még senki szedett fel, talán már nem is fog. Hogy lehet ezzel együtt élni? Nekem Isten nem teremtett párt, másik felet? még egy hülye pasit sem akivel nem boldogan de együtt vagyok?! Hihetetlen ez az egész!:(
2014. aug. 4. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Megértelek téged tényleg, de jönni fog nyugi! A jóra megéri várni :)
2014. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz, most azonnal! Ettől jobban érzed magad?
2014. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon akarom hangsúlyozni, hogy NEM KELL! Rengetegen találnak maguknak valakit akár 40+ évesen is. Csak rajtad múlik.

Viszont szerintem igen, le lehet. Mármint valahogy annyira, mint a drogokról: Ha van valami más dolog / cél, ami kitölti az életed (munka, hobbi, stb.) akkor elérheted, hogy nem nagyon gondolsz rá, nem érdekel többé. Persze teljes nem lesz sosem a dolog, lesz amikor valami felkavarja, de az nem is baj. Hátha véletlenül mégis ráakadsz arra akit keresel. :)

2014. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!