Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiúk/férfiak miért nem...

A mai fiúk/férfiak miért nem mernek kezdeményezni? Miért várják el, hogy a lány tegye meg az első lépést?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én régimódú vagyok, de én elvárom, hogy a férfi hódítson meg... 21N
2014. aug. 4. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell a régimódiság. Nehogy már a sin h*ggyozza le a vasutast :)
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem várják el. Igen, van aki szerényebb és nem mer kezdeményezni . És ja, lehet, hogy te ilyen vagy, de talán vannak férfiak és nők is akik örülnek, hogy egyenlőség(re törekvés) van , nem pedig férfiuralom .


Ennyit erről.

2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg is hódítok szívesen egy nőt, ha nem zárt ajtókat döngetek...:O
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 laptopdj ***** válasza:
Ez nem minden ferfira jellemzo!
2014. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Regebben én sem mertem kezdeményezni a szép lányoknál, mert féltem, hogy elutasítanak, aztán mégis mindig úgy alakult, hogy szép barátnőim voltak, mert azoknak tetszettem meg és tettek érte hogy közelebb kerüljünk egymáshoz... ( Az is lehet, hogy te is szép vagy és ez miatt nem mernek kezdeményezni)
2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bátortalanabbak. Nekem se volt könnyű az első, pedig barátok is voltunk, de visszagondolva nem volt olyan nagy szám. Most már odamennék bárkihez, ha elutasított volna, de összejöttünk.
2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Miért lenne akkor férfiuralom? Kifejtenéd?
2014. aug. 4. 19:48
 8/12 Kerida ***** válasza:

Én meg azt várom el, ha egy nő szeme előtt ott a boldogság lehetősége akkor ragadja meg!


Én ebből különösebb gondot nem csinálok, ha ott van a férfi és tetszik akkor bevetem magam. Inkább, minthogy hagyjam elcsaklizza más előlem.


Ha egy szürke kisegér vagy akkor senki nem jön rá, hogy te vagy királylány csak megátkoztak. Valahogy rá kell vezetni a herceget, hogy ki a királylány.

2014. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amint meghódítottalak,szó nélkül elkergeted magadat a konyhába kaját ütni.

Mert én is régimódi vagyok.

2014. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugye nem komoly a kérdés, hogy miért van férfiuralom...?
2014. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!