Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedéskor hogy tudnám...

Ismerkedéskor hogy tudnám kikapcsolni az okostojás énemet?

Figyelt kérdés

Mivel én indigó gyermek vagyok ezért van sajnos egy ilyen mindenlében kanál, okoskodó stílusom . Egyszerűen nem tudom megállni hogy a pasit ne javítgassam ki, vagy ne világosítsam fel arról hogy a bejárati kilincsen mennyi baktérium van és hogy mosott-e már kezet, vagy jól meg kell rágni az ételt mert akkor több tápanyag szívódik fel meg hasonlók . Amikor pedig a hobbikról beszélgetünk állandóan UFO-król és kvantumfizikáról kezdek beszélni és ha ki is alakul erről valami vita, egyből tudományos érvekkel és egyenletekkel próbálom az érveit megcáfolni más szóval megint elkezdek neki okoskodni .

Vagy a másik tulajdonságom hogy hajlamos vagyok csak azért tenni bizonyos dolgokat (például kiiszom a poharamból az üdítőt, majd fejre állítom és ráteszem a szalvétát) amiknek alapból semmi értelme, de csak azért teszem hogy lássam hogy reagál a másik . Úgymond meg szeretném viccelni, csak általában nem jön be és mivel kifinomult humorom van sokan nem értik a poént .

Mivel már milliószor hagytak faképnél a randin számlákkal mindennel, mostanában próbálom a belsőmet elfojtani és csak ilyen semmit mondó butaságokról csevegni, de általában max fél óráig bírom és megint elkezdem az okoskodást .

Hogy tudnám ezt magamban kikapcsolni ? Mit csináljak hogy ne hagyjanak faképnél ?


2014. aug. 4. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress valaki olyan valakit, aki értékelni is tudja ezeket a dolgokat. Ja és ne fojts el semmit, egyrészt nem is megy, másrészt félrevezeted a másikat, amiből csak nagyobb csalódás lesz idővel.
2014. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sehogy, te ilyen vagy

inkább keress olyat akit ez nem zavar

2014. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogos. Ne kapcsold ki. Az ufókról meg sokáig lehet beszélgetni :)
2014. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ha nem kapcsolom ki mindig leráznak és otthagynak .
2014. aug. 4. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent, h indigó gyermek?

Gondolom nem azt, h kék

2014. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy indigó gyermek!


Én bővebben is olvastam róla több helyen (nem csak a neten), de aki még nem hallott róla, itt van egyetlen mondat:

"Egyes ezoterikus körök indigó gyerekeknek nevezik azokat a gyerekeket, akiknek különleges pszichikai és spirituális képességeket tulajdonítanak."


Ergo, ha Te ilyen képességekkel rendelkeznél, akkor tudnád, hogy mit kell tenned és ilyen problémáid sem lennének!


Manapság nagy divat azt beképzelni, hogy indigók vagyunk, de attól mert pár dolog igaz rád is, még nem leszel az. És a kérdésed alapján meg pláne biztos vagyok abban, hogy egyáltalán nem vagy az. Ezzel jobb, ha tisztába kerülsz.

2014. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6# Ebbe most nem fogok belemenni, elégedj meg annyival hogy butaságokat írtál :-) Ezt bizonyítja az is hogyha valójában értenél a témához nem netről másolgatnál, hanem a saját szavaiddal magyaráznád meg a szó jelentését :-)


És légyszíves inkább a kérdésre válaszolj !

2014. aug. 4. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? :)
2014. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!