Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez mennyire hátrány...

Lányok! Ez mennyire hátrány ismerkedéskor? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha a srác mozgássérült, arra gondolok. Sétabottal kell járnia egész nap, reggel és este, de egyébként tudna futni, úszni, sportolni, csak neki ez fájdalommal jár.


Adnátok egy esélyt egy ilyen egyénnek, aki külsőre se nem csúnya, se nem Adonisz?



2014. júl. 30. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ember típustól függ.
2014. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem teljesen a kérdésedre adok választ, de én mondom Neked, nem lehetetlen!


Férfi vagyok, páromat (bizti kedvéért, aki nő) a gyalogátkelőhelyen elgázolta egy személygépjármű.

Maradandó sérülései származtak belőle: mozgáskoordinációs és koncentrációs,- beszédnehézségei. Legnagyobb gond, hogy jobbkezes lévén remeg a keze, és írni nem tud.


Kétdiplomás, de munkát nagyon nehezen talál.


Harmadik éve vagyunk együtt. Tőlem hatalmas energiát követel ezeknek a körülményeinek a feldolgozása és áthidalása, mert a lényeg, amit akartam mondani:

- hasonló a hasonlónak örül (egészséges-egészséges, sérült-sérült).


De pont ezt mondom, kivételek lehetnek, így Te sem vagy esélytelen. Az, ha a párod egészséges, Te pedig sérült vagy, egyikőtök hatással lesz a másikra: vagy Te javulsz, vagy ő süllyed vissza: ha lesz barátnőd, erre vigyázz, kérlek!


Amúgy érdekes a társadalom reakciója. Amikor ő beszéli el egyedül a történetünket, finoman mosolyognak rajta, mert nem hiszik el. Amikor én, akkor értetlenkednek, miért ő kellett nekem. Na de amikor együtt látnak... akkor talán megértik (vagy a hátunk mögött, mind1).


Sok sikert kívánok Neked! Nem lehetetlen.

2014. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* ami kimaradt: én magam egészséges vagyok.
2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mostani elbutitott tini lanyok nem biztos hogy megertik, de hidd el van az a bizonyos szazalek kivetel, aki szivesen ismerkedne, egyutt lenne ezen esetekbe tartozo fiukkal. Elso unokatestveremek is ebbe a hajoba eveznek es igen szep boldog par :) menj, keresd meg az igazit :) es sok sikert :)
2014. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha önellátó és nem szorul folyamatos ápolásra, gondoskodásra, akkor nem gond, engem nem zavarna. de nem lennék senki ápolónője, mert ahhoz nagyon-nagyon kivételes személyiségnek kell lennie, hogy feláldozzam a szabadságomat miatta.

zavaróbb az, ha arcra nem tetszik. senki sem kezd olyannal, akire nem szívesen néz rá beszéd közben.

2014. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"ha önellátó és nem szorul folyamatos ápolásra, gondoskodásra, akkor nem gond, engem nem zavarna. de nem lennék senki ápolónője,"


Szerencsére erről szó sincs :) Amúgy ment a zöld pacsi!

2014. júl. 30. 17:43
 7/7 anonim válasza:
Semennyire sem hátrány... legalábbis nálam :)
2014. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!