Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan lányok, akiknek van barátjuk, rendszeresen olyan jelzéseket adnak, mintha járni akarnának? Ti is észrevettétek már ezt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy qrvára fel vannak dobva, hogy van barátkájuk, akit imádnak, meg tele vannak endorfinnal, de emiatt mi a f*$zért kell hülyíteni másokat?
2014. aug. 4. 21:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nyilván csak szeretnék bebizonyítani maguknak, hogy van, akit még így is fel tudnak szedni. Pláne egy hosszú kapcsolat során...
2014. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még, hogy te érted félre?... A farkasat fogdossák, esetleg mondják, hogy akarnak valamit....?-.-


Vagy gondolom csak kedvesek, mosolygósak és ezt úgy értelmezed, mintha flörtölnének.


Szerintem az utóbbi...

2014. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Miért, pl. ha mondjuk egész buli alatt velem beszél, mindenen nevet, amit mondok, meg kb. 2 óra ismeretség után meghív egy biciklistúrára, azt mi az ótvaros nagy véreres f*$zként értelmezzem??! Nem vagyok hülye, én is beleestem már párszor ebbe, de ennyire még soha nem ejtettek át. Dögöljön meg az összes qrva lány.
2014. aug. 4. 21:13
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondoltam...Kedves volt, haverkodni akart, te meg ezt flörtnek értelmezted. Nem a lányokat kell szidni, attól mert te egy nőben csak a pinát látod..ez a te hibád nem az övék.
2014. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
(Egyébként tessék srácok, itt az élő példa arra, hogy miért olyan pár lány, hogy nem áll le egy sráccal se beszélgetni, mert egyből azt feltételezi, hogy az többet akar. Mert tényleg úgy is van. Egy pár sráccal nem lehet haverkodni, mert ők a lányokban csak a potenciális kúrópartnert/kapcsolatot látják, nem pedig barátot)
2014. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Nem a lányokat kell szidni, attól mert te egy nőben csak a pinát látod..ez a te hibád nem az övék."


Az, hogy kapcsolatot akarok, az miért jelentené azt, hogy "csak a pinát látom", te tökéletlen? Ismersz te engem?! Nem. Tudod, hogy mit szeretnék egy lánytól? Nem. De azért elpuffogtatod az összes közhelyes előítéletet a fiúkról. Mégis milyen jogon vádolsz be ezzel? Az, hogy szeretnék kapcsolatot egy lánytól, az miért jelenti egyből azt, hogy szexmániás, érzéketlen idióta vagyok?


Arra esetleg nem gondoltál, hogy pontosan azért háborít fel ennyire, mert érzékenyebb vagyok, mint az átlag, és ezek a pofáraesések kikészítenek? Fingod nincs, hogy miket éltem át már lányok miatt. De nehezen is lehetne, amikor a te szemüvegeden keresztül minden fiú érzéketlen tuskó. Gyűlölöm ezt a hozzáállást.

2014. aug. 4. 22:07
 7/33 anonim ***** válasza:

Na most akkor elmagyarázom, mert látom nem értetted meg. Az, hogy csak a pinát látod benne, nem feltétlenül csak azt jelenti, hogy a szexre mész. Pontosan ezt is jelenti,hogy csak szexet/kapcsolatot akarsz tőle, tehát csak a "pinát" a "nőt" látod benne, nem pedig azt , hogy ember és esetleg barátkozni lehetne vele. Ez a lány a buliból nem csak a "faszt" a "férfit" látta benned, hanem egy embert, akivel jól elvan, akivel beszélget és gondolom már ivott is azért hivogat 2 óra mulva mindenhova , de ezt valszeg nem gondolta komolyan.


Remélem most már érted. Egy ellenkező nemű személy nem csak akkor keresheti a társaságod és nem csak akkor nevetket a vicceiden, ha akar valamit.

2014. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"Egyébként tessék srácok, itt az élő példa arra, hogy miért olyan pár lány, hogy nem áll le egy sráccal se beszélgetni, mert egyből azt feltételezi, hogy az többet akar. Mert tényleg úgy is van. "


Nagy hírem van: ha egy embernek tetszik egy ellenkező nemű személy, akkor az az illető mindig "többet akar". Vagy kapcsolatot, vagy biztonságot, vagy szerelmet, vagy szexet. Felőlem, ha te úgy akarod nézni, akkor nézd úgy, hogy ennek a többet akarásnak a végén mindig a szex van. Lehet így is nézni. Lehetünk puszta biológiai szempontból mind ösztönlények. Meg lehet magyarázni mindent a fajfenntartással meg az élni akarással. Lehetsz cinikus, ha neked az jól esik. De nehogymár én legyek a gonosz, érzéketlen szemétláda, mert többet akarok egy lánytól, aki tetszik! Igen, többet akarok, és képzeld el, ez a fiúk 100%-ára igaz. És ettől nem leszek szexmániás macsó őskövület. Talán számodra nehéz elképzelni, de egy fiú is vágyhat komoly kapcsolatra. Ha tudni akarod, imádtam ezt a lányt és azonkívül, hogy fizikailag is vonzott, a személyisége is nagyon megtetszett. És semmi tisztességtelen gesztust nem tettem felé. Úgyhogy innentől kezdve tartsd meg a vádaskodásodat magadnak.

2014. aug. 4. 22:12
 9/33 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, csak akkor nem kell nyafogni és le szemetezni a lányokat azért, mert egyből elhajt téged a diszkóban pedig te szegény "csak beszélgetni akartál"....A csúnya gonosz lány meg elhajtott.
2014. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Na most akkor elmagyarázom, mert látom nem értetted meg. Az, hogy csak a pinát látod benne, nem feltétlenül csak azt jelenti, hogy a szexre mész. Pontosan ezt is jelenti,hogy csak szexet/kapcsolatot akarsz tőle, tehát csak a "pinát" a "nőt" látod benne, nem pedig azt , hogy ember és esetleg barátkozni lehetne vele."



Biztos újat mondok, de egy egyedülálló fiú minden neki tetsző lányt potenciális partnernek lát. Vagyis mindenkiben a "pinát keresi" a te világnézeted szerint.



"Ez a lány a buliból nem csak a "faszt" a "férfit" látta benned, hanem egy embert, akivel jól elvan, akivel beszélget és gondolom már ivott is azért hivogat 2 óra mulva mindenhova , de ezt valszeg nem gondolta komolyan."



Ha ő is egyedülálló és ha bejövök neki, akkor ő is flörtölni fog. Ha pedig van barátja, vagy nem jövök be neki, akkor nem fog flörtölni. De ez nem valamiféle homályos elvi kérdés, mint ahogy te állítod be, hogy van, amikor "a férfit" látjuk a másikban, meg van, amikor a "barátot", attól függően, hogy éppen milyen lábbal keltünk fel. Ez nem fiú-lány barátság kérdése, csak azon múlik, hogy bejön-e nekünk az illető, vagy nem. Aki nem jön be, azzal sosem teszel úgy, mintha flörtölni akarnál vele. Amikor egy lány csak barátkozni akar, az nem így néz ki, hanem abban van egy kis távolságtartás. Én azt gondolom, hogy én, annak ellenére, hogy van barátja, bejöttem neki, és ezt a pia által előidézett oldottabb hangulat kihozta belőle.



"Remélem most már érted."


Érteni vélem, hogy mit akarsz mondani, csak éppen ez egy rettenetesen gyermeteg és naiv világnézet. Nincs olyan, hogy ugyanabban az emberben egyszer a "férfit/nőt" látjuk, egyszer meg egy embert, aki semleges. Mindig ott van a háttérben az, hogy amúgy elfogadnád-e partnernek, vagy nem.

2014. aug. 4. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!