Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti szívesen beszélgettek,...

Ti szívesen beszélgettek, ismerkedtek itt az oldalon olyannal, akinek nincs facebookja?

Figyelt kérdés
Mert én nem nagyon, valahogy alap dolognak érzem mégiscsak, mert ott képeket láthatok a másikról, láthatom hogy kamu vagy tényleg ő az akinek mondja magát, miután láttam valaki facebookját utána már jobban meg tudok benne bízni, feltéve, ha megbízhatónak tűnik az adatlapja meg képei alapján.
2014. aug. 5. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tőlem lehet fb-je magasról teszek rá. Ha nincs belebolondulva ez olyan 1000-ed rangú kérdés.


Amúgy elég sok kamu adatlap van, ez a módszer nem véd meg a szélhámosoktól. Gondolom még a fiatalabb generációhoz tartozol leírás alapján 20 alattinak vagy max 20 környékinek mondanálak. 5-10 év és bölcsebb leszel.

2014. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én elég sok embert ismerek akinek nincsen facebookja. Nekem is csak azért van mert miért ne, én sem használom semmire, profilképem sincsen mert egyrész hirdetésekre használják a képet, másrészt meg annyira különösebben nem is érdekel, és nincsen faces életem se.


Én jobb szeretek személyesen ismerkedni, megismerni valakit, mert nem egy profil alapján itélnek meg ami egy meglehetősen valótlan képet taglal.


Pl. én nem vagyok valami jóképű srác,meg különösebben fotogén se vagyok. Mégis van egyfajta aurám, meg mosolygásom, meg egyfajta stílusom, amivel folyamat zavarba hozom a nálam fiatalabb csajokat pedig szinte meg se szólaltam, pont ma volt egy ilyen reggel. A velem egykorúak imádnak, bár valamiért a párkapcsolatban lévő nőket vonzzom igazán, akiktől meg én nem akarok semmit mert kapcsolatban vannak mindegy.


Szal ha face alapján ismernének meg először, akkor valszeg soha nem tudnék közel kerülni egyetlen nőhöz sem. Így én nem adok sokat a facebookra mint megismerési felületre és formára, mert az aki te valójában vagy és amit valójában tudsz mutatni az SOHA nem jön át.


Példa pl brutál jó kinézetű csajjal akit ismerek(több ilyet is ismerek igazából). Elvileg azt gondolnánk partyzik éjjel nappal döglenek utána a pasik és cserélgeti őket nap mint nap, meg bunkó stb. De a valóságban egy tüneményes okos csaj, aki még - kapaszkodj meg - kedves és befogadóképes.

2014. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezzel az egésszel csak azt akartam mondani, merjél kockázatot vállalni, mert soha nem tudhatod, hogy az elsőre átlagos, vagy esetlegesen számodra taszító külső mit takar igazából, mert lehet, hogy csalódsz, de lehet, hogy 5 perc után azt mondod hűha bammeg ezt a csajt/pasit én instant imádom. Egyik kedvenc nőcim annó, aki addigra már elkelt az egyik haverom részére, az pont ilyen volt. A legmélyebb utálat volt köztünk amíg egyik reggel a sulibamenet 5 percet nem beszélgettünk.


#12 voltam

2014. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek, ha szimpatikusnak találok valakit (függetlenül attól, hogy van e facebookja) ha nagyon akar akkor idővel megadok facebook-ot bár úgyse lát rajta semmit, még képet se ameddig nem ismerösöm, és még bejelölni se tud szóval tökmindegy..
2014. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 pinkpancser ***** válasza:
Kamu facebookról hallottál már?
2014. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!